PDA

Zobacz pełną wersję : Nawiew cięzko sie przesuwa



bulikcbr
11-11-08, 19:58
Witam tak jak w temacie urwałem cypel od przesówania ciepło/zimno wymieniłem i dalej cięzko chodzi i boje sie ze znowu ułamie .wiem ze linka chodzi gładko tyle ze jest wygięta .Czy jest tam cos do smarowania albo macie jakis patent zeby to przesówało sie swobodnie?

skolopendra
11-11-08, 20:00
sprawdź zawór w przedziale silnika linka nim steruje

Skoti
11-11-08, 23:09
Było o tym wiele razy więc niech poprowadzi cie szukajka :)

zlotekmic
16-11-08, 18:01
Witam tak jak w temacie urwałem cypel od przesówania ciepło/zimno wymieniłem i dalej cięzko chodzi i boje sie ze znowu ułamie .wiem ze linka chodzi gładko tyle ze jest wygięta .Czy jest tam cos do smarowania albo macie jakis patent zeby to przesówało sie swobodnie?

nie wymieniałeś przypadkiem filtru powietrza w kabinie? :) ja mam Civic ej9 '96 i miałem taki przypadek :) postanowiłem zamontować filtr powietrza w kabinie (miejsce na filtr znajduje się pod schowkiem od strony pasażera) bo jak kupiłem samochód to filtru nie było a było miejsce na filtr. Wsadziłem filtr - suwak chodził z oporem,a z czasem zamarł w jednej pozycji. nie wdając się w szczegóły filtr blokował cięgno od suwaka.

sebush
16-11-08, 21:32
Witam tak jak w temacie urwałem cypel od przesówania ciepło/zimno wymieniłem i dalej cięzko chodzi i boje sie ze znowu ułamie .wiem ze linka chodzi gładko tyle ze jest wygięta .Czy jest tam cos do smarowania albo macie jakis patent zeby to przesówało sie swobodnie?


proponuje teflon, uzywa sie tego do linek od hampli i przerzutek w rowerze aby nie zmiejszyc opor
http://allegro.pl/item482980201_motip_teflon_w_sprayu_200ml_ptfe_bik e_care.html
ale mozesz jeszcze sprowac ustawic linke od nawiewu tak aby byla jak najmniej zagieta

matss17
13-02-12, 21:42
urwałem tą linke, kupował ktos?? Orientujecie sie czym zastąpić bądx gdzie kupić ??

ma1ster
13-02-12, 22:05
urwałem tą linke, kupował ktos?? Orientujecie sie czym zastąpić bądx gdzie kupić ??

czy się takową linkę kupi gdziekolwiek... to wątpię, chyba że na szrocie :D

najlepiej i najtaniej by było ją zawieść do zakładu gdzie takie linki dorabiają, zawozisz pancerz i urwaną linkę, a po kilku godzinach czy na zajutrz masz nową linkę w starym pancerzu... oczywiście nasmarowaną

matss17
14-02-12, 21:24
sprawa załatwiona shrotowo :))) I chula miodula

skolopendra
15-02-12, 12:16
ile dałeś za linkę?