PDA

Zobacz pełną wersję : poziom w wyrównawczym



qbagzu
09-11-08, 21:36
kupiłem. poziom w zbiorniku poniżej min. trochu bujałem na tym zalałem pod max dzis patrze dalej taki poziom poniżej min ocb sperdala gdzieś to czy mam niedobory jakies w układzie i to sie wypełnia.( jak bujnołem nowy post to tylko z niewiedzy bo ciężko cos znależć na ten temat)w chłodnicy nie ma oleju nie kopci ,trochu leje spod apartu albo głowicy ale to olej raczej(pocenie chyba wiadome na olej poleci woda to mokro wygląda jak olej, bez śmiechu znam sie na tyla co pisze)z ty zbiornikiem to dochodzi do pewnego poziomu i nie ybywa już. myślałem że może walnieta i zbiornik jest wyżej może to to ?????? cos była liźnieta z przodu ale tak syto chyba nie(bo jeżdzi prościutko hamuje fajnie

kzysiek_23-85
09-11-08, 21:41
CO DOKLADNIE TAM CI DOLEGGA KOLEGO???????????:cool:

qbagzu
09-11-08, 21:54
no mówie dolałem i niema w wyrównawczym!!!! trochu sie może rospisałem ale długi weekend bro poszedł

kzysiek_23-85
09-11-08, 21:58
A NO PROSTER PIWKO MUSI BYC CHODZI CI O PLYN CHLODNICZY?MOZE POMPA WODY PUSZCZA NIEMA PRZECIEKÓW:eek:

qbagzu
09-11-08, 22:10
nic właśnie nie leje wszystko jest spoko, pompa niby świeża

kzysiek_23-85
09-11-08, 22:16
Mozw Uszczelka Pod Głowica Puszcza Do Oleju Niemasz Plyn Niemasz Nalotu Na Korku Od Wlewu Oleju Podobnego Do Majonezu?(biały Nalot)

qbagzu
09-11-08, 22:21
nie no luz nie stwierdziłem wszystko git , ale mnie to martwi(ta moja hania w ogóle jest ****ieta tak samo central dział jak chce pokazuje komus że nie działa to dział a jak ****a jestem sam to mi fochy stroi)transformers normalnie

kzysiek_23-85
09-11-08, 22:24
NOI I TAK BYWA moze jej przejdzie powodzonka
:D

qbagzu
09-11-08, 22:26
ale wydaje mi sie że jak by spieprzało z pod uszczelki to by brało do koń ca a nie miejsca jak sie rurka kończy bo stanie na pewnym poziomie i stoi dużo poniżej minimalnego. nie wiem jutro doleje jeszcze raz mam traske 400km trzasne jak znowu łyknie to cos nie tak raczej

kzysiek_23-85
09-11-08, 22:30
to sam juz niewiem mam pytanko co sadzisz o hani D15B2 1.5 16v szczerze

qbagzu
09-11-08, 22:44
spoko fajna. troche malo miejsca (narty odpadają na 4 osoby nawet buty) fajna suczka doł ma słaby trochu mógł by być lepszy,skrzynia chaczy hamulce mogły by byc lepsze ,słabe światła teraz plus; lekka, przekładnia kierownicza dobra prawie jak w fokusie zawias też (dla mnie wzór) silnik bomba 16 zetec forda to do niego lipa choć dwa wałki nie porównanie 90 km (spalanie), ładna moja dupeczka tak mówi:), dla mnie bomba szkoda że nie jakis d16a2 była by zabawa na 102(tylko te przeguby może w vti mocniejsze pewnie na pewno)zakochałem się mam nadzieje że posłuży, ale jak na tym forum widze koleżków fury to mi szczena opada mają chłopaczyny zajawe i pieniądze

qbagzu
11-11-08, 09:47
wracam do problemu w temacie i co i nic?

areckifx
11-11-08, 12:59
kupiłem. poziom w zbiorniku poniżej min. trochu bujałem na tym zalałem pod max dzis patrze dalej taki poziom poniżej min ocb sperdala gdzieś to czy mam niedobory jakies w układzie i to sie wypełnia.( jak bujnołem nowy post to tylko z niewiedzy bo ciężko cos znależć na ten temat)w chłodnicy nie ma oleju nie kopci ,trochu leje spod apartu albo głowicy ale to olej raczej(pocenie chyba wiadome na olej poleci woda to mokro wygląda jak olej, bez śmiechu znam sie na tyla co pisze)z ty zbiornikiem to dochodzi do pewnego poziomu i nie ybywa już. myślałem że może walnieta i zbiornik jest wyżej może to to ?????? cos była liźnieta z przodu ale tak syto chyba nie(bo jeżdzi prościutko hamuje fajnie

Dopnę sie do tematu.
Mam ten sam problem, tylko że w sedanie EH9. Tzn. Zalewasz do max`a i po jakimś czasie maż dużo poniżej minimum. I nie ubywa więcej. Swoją drogą, to na takim niskim poziomie płynu jeździłem około 4 miechy i nic się nie stało.

skolopendra
11-11-08, 15:43
a i po jakimś czasie maż dużo poniżej minimum.

to zalej ponownie ,nie wykluczone ze miałeś np zapowietrzony układ itp

muzammil
16-11-08, 16:35
wiec dam wam chlopaki odpowiedz na wasze pytania. W wiekszosci samochodow japonskich zbiorniczek wyrownawczy jest zbiorniczkiem "przelewczym"(oczywiscie zaraz mnostwo osob napisze ze gadam bzdury). zbiorniczek ten NIE JEST czescia obiegu plynu chlodzacego, wlewa sie tam nadmiar plynu ktory jest niepotrzebny w ukladzie chlodzacym. Prosze przyjrzec sie budowie zbiorniczka w autach europejskich a nastepnie w japonczykach. W wiekszosci aut na swiecie zbiorniczek jest czescia obiegu(ma dwa przewody, wlotowy i wylotowy), Honda(jak i wiekszosc japonczykow) ma tylko jeden waz-wlotowy, w razie zagotowania sie silnika( tam ucieka nadmiar, co w jakims tam stopniu pozwala ochronic uszczelke pod glowica) jak i gdy jest po prostu za duzo plynu w ukladzie. Nawet instrukcja obslugi mowi ze zalewamy plyn nie do zbiorniczka tylko do bezposrednio do chlodnicy.

rzepas
17-11-08, 00:28
to niby czemu płyn ze zbiorniczka wyrównawczego ubywa?