PDA

Zobacz pełną wersję : Profesjonalne Przyciemnianie szyb



Mystek
07-12-05, 23:52
Chodzi mi o naprawde dobre zaklady nie jakies domowe garaze gdzie kolesie mowia ze wszelkie bable czy inne niedoskonalosci same zejda po jakims czasie tylko gdzie naprawde robia to dobrze folia i rowniez gdzie piecowki robia by legalnie sciemnic przod ?

TDP
08-12-05, 00:58
http://www.technicolor.pl/ slyszalem ze oni są dobrzy jezeli chodzi o piecowe przyciemnianie szyb

jak chcesz wykleic coś folją
podjedź na ulicę chełmżynską niedaleko marsa/płowiecka przy stacji shell tam to zrobią dobrze

Mystek
08-12-05, 02:12
http://www.technicolor.pl/ slyszalem ze oni są dobrzy jezeli chodzi o piecowe przyciemnianie szyb

NO legalnie to fakt ale po tych fotkach na ich stronie widac ze stopien pryzciemnienia nie jest az taki jakbym sie spodziewal. No i daleko okolice wawy mnie interesuja

delSol
08-12-05, 02:32
http://www.rsauto.net.pl/

latrell
09-12-05, 12:27
...jezeli chodzi o ta firme technicolor to sa naprawde dobrzy - znajomy u nich autko robil :wink: ponad rok temu jak sie dowiadywalem do siebie o cosik takiego to mowili ze przednie szyby zeby dostac certyfikat mozna przyciemnic max do 35% wiec dlatego na fotkach sa takie slabe przyciemnienia. Jak chcesz powyzej to chyba nici wtedy z certyfikatu, ale nie wiem jak jest teraz wiec najlepiej zadzwonic i zapytac :wink: i naprawde cale autko piecowka wyglada o niebo lepiej niz folia wiec warto :wink:

delSol
09-12-05, 14:31
a na czym polega niby to O WIELE LEPIEJ?
Poza wieksza iloscia klopotow z czyszczeniem takiej szyby to chyba zadnych innych korzysci nie ma? Bo jak chca to i tak Ci dowod zabiora...

latrell
09-12-05, 15:32
...zalety :?:

...wizualnie wyglada o wiele lepiej, ma jakies filtry chroniace przed promieniowaniem, z wewnatrz auta widzisz wszystko normalnie, jest trwalsza, ponoc zmniejsza nagrzewanie sie auta ale nie mam pojecia jak jest z tym w praktyce :wink: to tyle :wink:

Mystek
09-12-05, 15:38
podobniez wieczorami rozjasnia a w sloneczne dni sciemnia ale jak jest naprawde niewiem ...



Poza wieksza iloscia klopotow z czyszczeniem takiej szyby

DelSol mozesz to rozwinac ? jakie problemy ?

delSol
09-12-05, 17:35
...zalety :?:

...wizualnie wyglada o wiele lepiej, ma jakies filtry chroniace przed promieniowaniem, z wewnatrz auta widzisz wszystko normalnie, jest trwalsza, ponoc zmniejsza nagrzewanie sie auta ale nie mam pojecia jak jest z tym w praktyce :wink: to tyle :wink:


Czy wizualnie o wiele lepiej to nie wiem... i to ciemne i to ;)
Co do filtrow to ponoc folie tez to maja chociaz nigdy nie wnikalem bo nie bylo mi to jakos potrzebne do szczescia ;)
Co do trwalosci to slyszalem rozne opinie wiec sam rowniez sie nie wypowiem, co do nagrzewania sie auta to pewne jest ze z foliami jest na pewno mniej nagrzane latem.... z piecowka pewnie podobnie bo dlaczego by nie? :)

Zastanawiam sie tylko, czy bylbym zadowolony gdybym musial wyjmowac wszystkie szyby lacznie z tylna bo niestety jest to konieczne do piecowego sciemnienia..... jakos mi sie srednio widzi....

A no i biorac pod uwage, ze te policyjne mierniki sa jakie sa to i tak pewnie taka piecowa szyba ;) nie do konca odpowiadalaby polskim przepisom.

[ Dodano: Pią 09 Gru, 2005 ]



DelSol mozesz to rozwinac ? jakie problemy ?


Moj znajomy mial to u siebie w preludzie (dlugo sie nie nacieszyl po miesiac pozniej poszla do kasacji no ale mial... ) i twierdzil, ze jest to cholernie ciezkie w czyszczeniu. Widac na tym od srodka kazdy paluch i dosc klopotliwie jest owy tlusty slad doczyscic.
Ile w tym prady nie wiem bo nie czyscilem chociaz spotkalem sie z taka opinia rowniez na sieci....
Ja wiem, ze nie koniecznie czesto sie paluchami szyb dotyka no ale sie zdarza :D

MartinS
10-12-05, 12:35
piecówki to nie wiem czy robia.....moje auto widziałes jak jest przyciemnione...firma miesi sie niedaleko salonu opla na ostrobramskiej...musisz wjechac tak jak do salonu i pojechac droga do końca po lewej stronie jest przyciemnianei szyb.....

Mystek
10-12-05, 15:35
Mowisz o Nivette zaraz przy Marsa ?

Huti
11-12-05, 01:46
Co do piecówek byTechnicolor tekst z HondaŚląsk autorstwa Bernarda
"narazie gosciu wycenil przyciemnienie szybek na 350 zl
doliczyl do tego wytrawienie szybek 100zl.
przesylka szybek DHL'em 52.34zl w jedna strone czyli razy 2
wyslanie pieniazkow do goscia opcja na "jutro "(bo zazyczyl sobie za pomoca poczty anormalnie idzie 3 dni wiec on nie wyslal by szybek przez kolejne 3 dni)koszt 19 z groszami
lacznie 573,68zl jak bedzie cos wiecej to dopisze

[ Dodano: 2005-08-02, 04:01 ]
szybki juz w autku prezentuja sie calkiem dobrze ..oczywiascie nie sa tak ciemne jak byly z folia ale komponuja sie z tylem:)
widocznosc z srodka znakomita..naprawde przy foli gorzej widac w lusterkach a teraz czasem muusze sie zastanowic czy nie mam przypadkiem opuszczonych szybek...w nocy sie szybki rozjasniajka a za dnia przyciemnieja...
jesli chodzi o koszty to nieulegly zmianie jedynie co to nalezy do calej sumy doliczyc kase za telefony do pana z technicolor..
sa jednak dwa zastrzezenia moze nie az tak straszne ale jednak sa to niedociagniecia..
1) opoznienie, gdyz wyslalem we wtorek ustna umowa z panem byla na piatek ze sa u mnie...niestety mogly byc dopiero na sobote co wiaze sie z kosztami przesylki 100% wiecej..czekalem do poniedzialku
2)w instrukcji ktora otrzymalem wynika ze wraz z szybami powinna byc dolaczona ircha..nic takiego w paczce nie zauwazylem..przeoczenie ..czy poprostu TYLKO pisze na instrukcji ze jest, a w rzeczywistosci niema...

zaskoczeniem dla mnie byl rowniez fakt ze szyby tej nie mozna czyscic od wewnatrz plynem do mycia szyb gdyz jest on zasadowy a uzycie odczynnika zasadowego moze naruszyc strukture napylona (czyli przyciemnienie)
z odczynnikiem zasadowym wiaze sie humorystyczna informacja ze PSY powinny unikac tych szyb gdyz ich slina jest zasadowa i rowniez moze zagrozic szybie
pozniej to ma sie utwardzic..zobaczymy "

MartinS
11-12-05, 21:31
Mowisz o Nivette zaraz przy Marsa ?

jadąc ostrobramska od płowieckiej po prawej stronei jest ten salon opla za komisem samochodowym nei pameitam jak sie nazywa....

Mystek
11-12-05, 23:17
No to wlasnie jest Nivette gdzie teraz CHEVY by Daewoo dolaczylo ;)

Type-r
10-08-06, 03:50
[quote="Huti"]Co do piecówek byTechnicolor tekst z HondaŚląsk autorstwa Bernarda
"narazie gosciu wycenil przyciemnienie szybek na 350 zl
doliczyl do tego wytrawienie szybek 100zl.
przesylka szybek DHL'em 52.34zl w jedna strone czyli razy 2
wyslanie pieniazkow do goscia opcja na "jutro "(bo zazyczyl sobie za pomoca poczty anormalnie idzie 3 dni wiec on nie wyslal by szybek przez kolejne 3 dni)koszt 19 z groszami
lacznie 573,68zl jak bedzie cos wiecej to dopisze

Nie wiesz za ile szybto była cena??

Rikoo
10-08-06, 06:18
za 2 przednie jak pamietam

mirrr
12-03-08, 15:14
Dzisiaj zrobiłem szybki civic 5D, wszystkie oprócz czołowej, 4h roboty jednego kolesia, robota fachowo wykonana koleś zajmuje się tym od 9lat, wszystkie szyby były wyjmowane oprócz tylnej(klejona z jednego kawałka foli), cena 550zł, folia dobra 7lat gwarancji. POLECAM. UL. Żegiestowska 19
tel. 880 219 921

dmx
12-03-08, 15:28
Saint-Gobain Autover Polska Sp. z o.o. na Al. Krakowskiej 285 za dwie boczne i tylna 400pln,spoko wyszło również 7 lat gwarancji i wypisują jakiś świstek do przeglądu i dla psów

NightFox
13-03-08, 16:20
A w Poznaniu... w Poznaniu... gdzie przyciemnić..?? prosze na pw

Pati
13-03-08, 18:58
gratukuje wskrzeszenia nieboszczyka zakopanego od 2 lat :aloha: