PDA

Zobacz pełną wersję : Pompa wody



kobi24
04-11-08, 20:03
Jestem posiadaczem hondy civic 5gen 94r sedan d15b2. ostatnio zauwazyłem dziwne odgłosy spod maski. dziwne piski i chrobotanie. Mechanik mówi że to pompa wody, i to z tąd moje pytanie czy mozna samemu wymienić taka pompęi drugi jaki jest koszt takiej pompy i czy jakiejść konkretnej firmy polecacie
Z góry Dzieki

Lcfr
04-11-08, 20:10
Jestem posiadaczem hondy civic 5gen 94r sedan d15b2. ostatnio zauwazyłem dziwne odgłosy spod maski. dziwne piski i chrobotanie. Mechanik mówi że to pompa wody, i to z tąd moje pytanie czy mozna samemu wymienić taka pompęi drugi jaki jest koszt takiej pompy i czy jakiejść konkretnej firmy polecacie
Z góry Dzieki

polecamy opcje SZukaJ
ona nie gryzie...

skolopendra
04-11-08, 20:10
wszystko można wymienić samemu :D.lecz w pierw musisz rozebrać rozrząd. pompa ok 110zł

karpik85
04-11-08, 20:27
jak umiesz ustawić rozrząd to zrobisz, ale jak nie masz o tym pojęcia to się nawet za to nie zabieraj. Pompa od 70 do ok. 150. Ja parę miesięcy temu kupiłem GMB i jest OK, kosztowała chyba 80 pln po zniżkach w IC.
A jak rozrząd miałeś dawno zmieniany to też zrób przy okazji bo i tak będzie rozebrany. Tak czy inaczej pasek rozrządu i tak powinieneś założyć nowy, bo to raczej jednorazowa część.