PDA

Zobacz pełną wersję : Stukanie z tylu...



Smolar
02-11-08, 05:09
Witam,sprawa wyglada tak,po czasie jak kupilem hanke jak jezdzilem w pare osob lub z ladunkiem to cos mi pukalo z tylu..no wiec wymienilem na poczatek amory,nadal pukalo,potem cukierki duze nadal pukalo...wsciekly bylem ale olalem temat,ostatnio mechanior mi przyspawal Tlumik WM mugena,no i znow sie zaczely glosne stuki w dwie osoby na pokladzie...zaczalem weszyc i doszedlem do tego ze tlumik wali o wahacz(jak z tylu siedzi jedna osoba od wahacza do tlumika jest jakies 3-4mm)..moje pytanie brzmi,czy w razie jakby wymiana gum trzymajacych wydech,jest jakas mozliwosc podniesienia jakos tlumika w okolicach wahacza?
Z gory dzieki za pomoc..

zimek
02-11-08, 10:05
No jasne....
Podczas spawania nalezało juz tak ustawic tlumnik/rure azeby nie dotykła wachacz !!
Tez ten temat przerabialem,dospawac szpilke do rury,załozyc na gume i ustawic tak tłumnik by bylo gitara ...

laifstyle
02-11-08, 18:09
hehe mam ten sam problem, orginalna puszka ma rure montarzowa ciut wyzej od srodka, ja kupiłem tłumik "basowy" który ma rure montaz. na srodku i po przyspawaniu rury od orginału wachacz mi w nia czaska na uskokach i dziurach
brakuje z 2cm do ciszy od stuków heh

Smolar
02-11-08, 22:53
I tu masz racje kolego..u mnie jak po prawej stronie z tylu ktos siadzie i na fotelu pasazera ktos siedzi to od tlumika do wahacza jest ok 4mm;|..takze maly uskok i puka,zaczne od wymiany gum tlumika,chyba ze ktos ma jakis inny sposob?Eh.a ja kiedys myslalem ze to stukanie to zawieszenie,wiec amory nowe,potem cukierki i nadal pukalo..ale teraz juz wiem ze kupa kasy poszla sie jeb.c a to zapenw byl ten tlumik:(...ale trudno...

purol 1.3
03-11-08, 14:46
Popatrz na to z innej strony , masz nowiutkie zawieszenie więc kasa napewno nie poszła na marne. Też mam tłumik WM tzw. rynne , mnie beszczelnie przyspawali mocowania odcięte od ogrinalnej puszki , ale ...Nie widać tego , a co najważniejsze nie słychać , tłumik sztywno stoi na swoim miejscu , nie obija się tylko ryczy( przy obrotacj powyżej 4,5 tyś:) ) .
Można jescze spróbować powyginać odpowiednio te " haczyki " na których trzyma się nasza rynienka , powinno się dac coś odgiąc i gitarka .
Pozdrawiam