PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z odpaleniem PILNE



k9nbrad
05-12-05, 16:02
witam

dzis rano odpaliłem civi-ka podjechałem 1 km i postawilem na parkingu

wracam i nie moge go odpalic zapala zółta konkrolka od ( sprzegla chyba) a zielony kluczyk nie !!


co moze byc czyzby padl mi imobilajzer ? czy jakis bezpiecznik sie przepalił ?


przy przekreceniu kluczyka rozrusznik pracuje ale silnik nie odpala tak jakby nie dostawal paliwa ;//

Pomocy !!!

kenny
05-12-05, 16:11
a słyszysz jak pracuje pompa paliwa?

k9nbrad
05-12-05, 16:12
pracuje ale konkrolka od kluczyka sie nie zapala to chyba w tym problem ?

boomer
05-12-05, 16:34
Immobiliser?

k9nbrad
05-12-05, 16:45
ale co moglo sie stac ? jest jakis bezpiecznik do tego czy wogole do wymiany sie nadaje ? co mozna z tym zrobic ?

Furious
05-12-05, 16:58
sproboj z drugim kluczykiem

ppm702
05-12-05, 16:59
zmień prosze tytuł watku, aby inni mogli go odnaleźć przy uzyciu opcji "szukaj".

a ta żółta kontrolka to nie przypadkiem "check engine" :?: U mnie zielony kluczyk zapala się dpiero po wyłączeniu zapłonu...

k9nbrad
05-12-05, 17:36
teraz nie moge sobie skojarzyc dokladnie jak przekreca sie kluczyk do gotow do odpalania do zapalaja se dwie kontrolki i sie czeka az zgasna . a teraz jak wkladam to zapala sie tylko ta żółta a druga nie ;/ to chyba cos z tym zwiazane jest ?

boomer
06-12-05, 10:56
zapalaja sie tez kontrolki absu i poduch na chwile, ta zielona to wlasnie immobiliser, jesli masz drugi klucz to sprobuj odpalic drugim kluczem, jesli to nie da rady to osobiscie poniewaz nie znam sie tak dobrze zalawetowalbym fure do jakiegos speca

k9nbrad
06-12-05, 12:57
ale ja nie mam abs- u i poduszki wiec to jakas inne kontrolka sie zapala przy uruchomieniu tylko jaka ?

boomer
06-12-05, 13:11
przy odpalaniu zapala sie kontrolka : czerwone oleju, ladowania - te nie gasna czerwone abs, poduchy - jesli sa powinny zgasnac zolta - komp - gasnie i zielona immobiliser tez powinna zgasnac. Jesli nie gasnie ci zielona to tak jak juz zostalo to napisane - sprobuj odpalic drugim kluczykiem, znam kilka przypadkow kiedy kluczyk byl odrzucany, drugim dawalo rade odpalic, wtedy odpalasz drugim i jedziesz z fabrycznym czerwonym i tym walnietym na sprawdzenie. Moim zdaniem to immobiliser a nie kluczyk

k9nbrad
06-12-05, 23:45
sprawdzałem drugi i tez nie poszło ...;/ jutro ciagne do fachowca