PDA

Zobacz pełną wersję : Bierze olej POMOCY! - d15z6 -



nE....
31-10-08, 09:29
Witam wszystkich

mam pytanie, czy to normalne że na przejechane 1300km dolałem ponad pół litra oleju??
Chyba nie :(
poza tym wydaje mi się że samochód osłabł i po troche szybszej jeździe tak jak by dymił

bardzo proszę o jakieś porady i pomoc

z góry dzięki i pozdrawiam.

jero11
31-10-08, 09:33
Pewnie musisz zrobić to o czym jest napisane w innych tematach, ale Ty tego nie szukałeś i nie czytałeś skoro zadajesz to pytanie?

kaktusr
31-10-08, 09:35
Najlepszą poradą będzie opcja szkaj bo tematów o braniu oleju jest tutaj jak "mrówków" Sprawdz czy nie masz gdzies wycieków,czy np filtr oleju nie puszcza lub nie poci się gdzieś ostro, ale jeżeli dymi to bankowo pierścienie i uszczelniacze czyli mały remont. Nie przyjmuj się każdy z nas to przechodził lub przechodzić będzie. Ja np zamiast remontować d14 które paliło litr na 500km zrobiłem swapa na zdrowe d16y2 i jestem mega zadowolny.

Skoti
31-10-08, 09:36
Jeśli nie masz wycieków a ubywa ci olej to czeka cię remoncik. Za chwile zamkną twój temat bo było to z 100 razy jak eni wiecej.

nE....
31-10-08, 09:41
ojojoj
przyepatrzyłem kilka stron nic nie znalazłem.
pytanie skierowane do osób które coś się na tym znają i mogą pomóc jeśli nie chcesz nie musisz odpowiadać
potrzebuję porady a nie mam aż tyle czasu by przeszukiwać forum

pozdrawiam


Najlepszą poradą będzie opcja szkaj bo tematów o braniu oleju jest tutaj jak "mrówków" Sprawdz czy nie masz gdzies wycieków,czy np filtr oleju nie puszcza lub nie poci się gdzieś ostro, ale jeżeli dymi to bankowo pierścienie i uszczelniacze czyli mały remont. Nie przyjmuj się każdy z nas to przechodził lub przechodzić będzie. Ja np zamiast remontować d14 które paliło litr na 500km zrobiłem swapa na zdrowe d16y2 i jestem mega zadowolny.

nie ma wycieków silnik suchy

TENCIO
31-10-08, 10:46
polecialo PW