PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze sprzeglem....



szary
26-10-08, 21:35
Wiec tak: chcąc zmienić bieg wciskam sprzęglo i jest problem bo nie mogę wybić biegu.... puszczam sprzęgło i wciskam ponownie... bieg wybijam i mogę wrzucić inny. Kolejny objaw: wsiadam rano do auta, wciskam sprzęgło... (wrzucona jedynka)... kręcę rozrusznikiem i tu niespodziewanie szarpnęło do przodu mimo ze sprzęgło nadal wciśnięte. Stoję na światłach, jedynka wbita trzymam sprzęgło.... sprzęgło "puszcza" i auto gaśnie mimo ze pedał sprzęgła nadal wciśnięty....

W miarę możliwości proszę o diagnozę ONLINE :)

qba1983
26-10-08, 21:42
masz plyn w zbiorniczku?
sprawdz czy nie masz wyciekow.

szary
26-10-08, 21:45
Płyn w zbiorniczku jest. Być może nadaje się już do wymiany. Ma 1.5 roku ale jest i w odpowiedniej ilości.

piotrek-mi
27-10-08, 09:49
sprawdź pod pedałem sprzęgła czy nie masz wycieków.

szary
28-10-08, 22:01
dzis dokladnie wszystko obejrzalem pod katem wyciekow "pompujac" przy tym sprzeglem i nic.... nie cieknie... plynu jest tyle ile ma byc...

SkąpyPan
28-10-08, 22:40
Może poprostu pompka wysiadła. Ja własnie zabieram się do wymiany bo miałem taki sam objaw jak ty. tylko że mi wyjechał płyn na wycieraczke i nie miałem go w zbiorniczku.

dziadu
29-10-08, 06:58
Jeśli nie ma wycieków płynu, i regulowałeś skok pedału a to nic nie dało to masz sprzęgło do wymiany.

Bemo
29-10-08, 10:33
obstawiam sprzegło do wymiany,miałem to samo............

szary
30-10-08, 21:18
tego sie kurza morda obawialem :) spruboje jeszcze odpowietrzyc,jeszcze raz dokladny przeglad i jak dalej bedzie kicha to bedziem myslec o wymianie... i tu tez prosze o propozycje.... jaka marka wypada najlepiej w stosunku ceny do jakosci ...