PDA

Zobacz pełną wersję : Pilne!!! Wymiana poduszki w civicu v gen 3d???



Robo vti
25-10-08, 16:25
witam

mam pytanie czy po wymianie poduszki w civicu v gen, wystarczy reset kopa czy trzeba wymienic sensor??

qba1983
25-10-08, 16:59
przenosze do odpowiedniego dzialu.

skolopendra
26-10-08, 01:26
jak sensory zostały na innym aucie :D to co Ci da reset??

cynek
28-10-08, 08:07
lol ja mam pytanie jedno może ktoś się orientuje ile by kosztowało reaktywacja poduszek powietrznych tak żeby nadal działały wliczając np koszty sensorów i samych poduszek pozdro

Tompro
28-10-08, 08:32
Najpierw to sobie sprawdźcie którą wersje macie poduszek. Bo jest kilka generacji w V gen. Najnowsza ma już sensor w komputerze i jest chyba taka sama jak w angielkach. Starsza wersja miała zewnętrzne sensory.

zieloo007
30-10-08, 20:03
Najpierw to sobie sprawdźcie którą wersje macie poduszek. Bo jest kilka generacji w V gen. Najnowsza ma już sensor w komputerze i jest chyba taka sama jak w angielkach. Starsza wersja miała zewnętrzne sensory.

gdzie to można sprawdzić? Noblesse którą wersję ma? Czy poduchy z 5d 95-2000 będą pasowały ?

Tompro
31-10-08, 08:35
Najprościej to chyba po kablu (żółtym) zobaczyć można. Zrób zdjęcia wtyczki która idzie pod kolumną kierowniczą i tej co idzie do kompa to sprawdze. Ja mam w domu okablowanie od wersji 2 i 3. 1 miała właśnie dodatkowe czujniki. A w 5D 95-2000 jest też wersja 3 i elektrycznie mechanicznie powinny pasować jak masz tą samą wersje. Co do Noblesse to nie mam pojęcia, bo ja do siebie dopiero dokładam poduszki żeby skompletować wyposażenie do końca. Zakładam wersje 3 oczywiście ;) A i jak dobrze pamiętam to na którejś nalepce też pisze jaka wersja, ale to bym musiał sprawdzić w domu czy to na kompie czy na którejś poduszce.