PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuje pomocy



kris-cf
01-12-05, 19:23
Sprawa tyczy sie szarpania autem,odrazu nadmienie ze uzyłem opcji szukaj ale nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi,więc szarpie mi autem jak dodaje gazu atuo zachowuje sie jak by chciało jechac a nie mogło niby przyspiuesza ale cos go hamuje i szarpie głównie na 3 biegu silnik to D13B2 auto z 95 r,mam jeszcze pare pytań tzn ponoc jest jakis filtr paliwa przy zbiorniku czy jest mozliwosc dostania sie do niego od góry i czy jest jeszcze jeden filtr pod maską i w którym miejscu,świec jeszcze nie wymieniałem aha i wydawało mi sie ze strzeliło mi pare razy w gaznik jak mu mocniej przydepnąłem na gaz,moze sam sobie odpowiem na to pytanie ale obstawiał bym filtry albo zapłon ewentualnie zasyfione świece,pytanie moze głupie ale honde mam od półtora miesiąca i nie bardzo wiem o co biega z góry dzięki za pomoc.Pozdro

Toms
01-12-05, 19:28
1) sciagnij kopulke z aparatu i wyczysc papierem sciernym zapewne bedziesz mial osad taki bialy na tych aluminiowych blaszkach od utleniania i potem przeszlifuj papierkiem no i palec rozdzielacza w aparacie tez wyczysc, ja tak mialem i jest juz oki a autko zagazowane wiec bardziej czule, warto byloby wyczyscic swiece szczotka druciana no i na kabelki popsikac jakims sprajem poprawiajacym kontakt
2) filtr paliwa w gaznikowych motorach znajduje sie przy baku po lewej stronie juz prawie przy kole pod plastikowa oslonka czarna, innego filtru nie ma chyba ze ekstra dolozony

kris-cf
01-12-05, 19:31
dzięki za szybką odp. na początek zrobie co napisałeś.

[ Dodano: Czw 01 Gru, 2005 ]
jak ma ktos jeszcze jakies sugestie to piszczie thx.