PDA

Zobacz pełną wersję : GUMY - najlepsze na polskie realia [sonda uliczna]



itr
29-11-05, 11:52
ktore opony i dlaczego sa najlepsze do startow na polskich "torach"

lukiasz
29-11-05, 11:58
heh z tego co zauważyłem to na bemowie jest inan nawierzchnia, w poznaniu też itd

zalezne też to jest przecierz od mocy ja swoim seryjnym autem jade na T1R i nie widze zadnych przeciewskazań gorzej z wykręconym turbo :mrgreen:

PAT
29-11-05, 13:18
no mi toyo T1R za duzo nie pomogly i trakcji nie bylo na ulice sa super na sciganko NIE

itr
29-11-05, 16:04
heh z tego co zauważyłem to na bemowie jest inan nawierzchnia, w poznaniu też itd

dobrze... dobrze, specjalnie dla ciebie wyjasnie jeszcze raz.
WIEKSZOSC imprez bez kleju -> duzo slabsza przyczepnosc
Wysil swoja wyobraznie a nie uposledzone narzady zlosliwosci.



zalezne też to jest przecierz od mocy ja swoim seryjnym autem jade na T1R i nie widze zadnych przeciewskazań gorzej z wykręconym turbo :mrgreen:

Gwoli scislosci... od momentu obrotowego. caluski.


[ Dodano: Wto 29 Lis, 2005 ]

no mi toyo T1R za duzo nie pomogly i trakcji nie bylo na ulice sa super na sciganko NIE

Duzo ludzi mowi ze to straszna kupa te opony.

Tomo
29-11-05, 16:12
zalezne też to jest przecierz od mocy ja swoim seryjnym autem jade na T1R i nie widze zadnych przeciewskazań gorzej z wykręconym turbo :mrgreen:

Gwoli scislosci... od momentu obrotowego. caluski.

a jeszcze dokladniej chodzi o przebieg tego momentu 8)

PAT
29-11-05, 23:12
ja n aten sezon R888 ale nie wiem jak sie dokladnie zachowuja, wszedzie je chwala?? moze ktos wie czy syncro jest happy i jak mu sie jezdzi na nich..

Gul
30-11-05, 09:21
zalezne też to jest przecierz od mocy ja swoim seryjnym autem jade na T1R i nie widze zadnych przeciewskazań gorzej z wykręconym turbo :mrgreen:

Gwoli scislosci... od momentu obrotowego. caluski.

a jeszcze dokladniej chodzi o przebieg tego momentu 8)
a juz tak najdoklądniej to trzeba dodać, że chodzi o moment na kołach.. Ale Lukiasz słusznie zauważył, że tak dużo zależy od auta, więc cieżko powiedzieć co jest naj, jak sie nie wie do czego :D
Czyli Witek zakładaj 35" siliki, a ja idę szukaż zjechanych ulicznych 155 R13 ;)

itr
30-11-05, 10:22
hahaah znalazlem tylko 33 i 3/5 :D :)