PDA

Zobacz pełną wersję : o kendwoodach było ale jeszcze raz...



skubiszek
28-11-05, 21:55
Zastanawiałem się czytając poprzedni post...hmm czy ludzie którzy o tym piszą mają pojęcie o co właściwie chodzi. Przepraszam, ale od kiedy JVC bije kenwooda pod względem jakości dzwięku? Rozumiem model za 1500zł owszem ale takie w porównywalnej cenie to chyba nie zbyt. Pozatym z tego co ja wiem jednymi z najlepszych są Pioneer, Kenwood, Alpine i Clarion o Nakamichi nie wspominając ale to już wogólenie ta półka a reszta nadaje się do słuchania. Ja mam na oku Kenwooda http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72681936 , nie kość że fajnie wygląda (dla mnie bo to kwestia gustu) to i jak na kenwooda przystało gra całkiem przywoicie (porównywałem dzisiaj z Soniaczem i JVC w podobnej cenie i na optymalnych ustawieniach) i szczrze przyznam że gra to naprawde fajnie. Kolega ma Alpine...co firma to firma i to też gra dobrze...ale choćby się skichał to ALPINE nie zagra na Boschmanach tak jak nawet Jvc na JBLach... więc nie wiem o czym dyskutowali Panowie wczesniej...to tylko moje zdanie...można sie do niego ustosunkować i ocenić model radia.

LIO
28-11-05, 22:00
a pomyślałeś że skoro moderator zamknal tamten temat, to sprawa jest zakończona. Chciałeś coś dodać, trzeba było się do niego zgłosić, a nie tworzyć bałagan, poprzez kolejny temat, który niczego nie wnosi.
Co zrobi z Toba moderator, to już jego ocena.......
ale mądre to to nie było

skubiszek
28-11-05, 22:22
LIO ale ja pytam o ten model Kenwooda.. KDC-w 4031. i tylko mi o to chodzi dokładnie... przecież na samym końcu jest pytanie prawda?

LIO
28-11-05, 22:25
:?: jak widze coś takiego to wiem, że pytanie, a tam jakoś nie bardzo widze na końcu postu... :?

skubiszek
28-11-05, 22:33
mozna się ustosunkować i ocenić model radia, bardzo bym o to prosił ok? dziekuje za wszelkie komentarze dotyczące tego kenwooda:)
LIO mam nadzieję że tak jest poprawniej:)

eVok
28-11-05, 22:36
ja pytam o ten model Kenwooda.. KDC-w 4031. i tylko mi o to chodzi dokładnie...
jak dokładnie to spytaj na jakimś forum car-audio np. http://forum.tuning.pl
tam siedzą ludzie i gadają TYLKO o car-audio i na pewno więcej się dowiesz na ten temat i pokrewne niż tutaj

ppm702
29-11-05, 00:41
jeśli to ma być odtwarzacz pod system to nie radzę - tylko pojedyncze wyjście przedwzmacniacza... Mi osobiście ten Kenwood nie do końca leży dźwiękowo. Poza tym mała rada - jak chcesz obiektywnie porównać odtwarzacze to daruj sobie przy odsłuchu korekcje dźwięku i słuchaj na tzw. "zero" wtedy masz prawdziwe różnice bez koloryzowania

emg
29-11-05, 08:10
może jestem tępy, ale do końca nie rozumiem o co autorowi tematu chodzi - chciałeś się o coś zapytać, czy dodać coś do poprzedniego tematu ?

skubiszek
29-11-05, 23:07
dokładnie na końcu jest pytanie co do radia a wcześniej to lekkie nawiązanie do tego że jak chemy podyskutować to po co robić sobie jazdy odrazu. Generalnie temat jest o radiu i tak ma być potraktowany:)

eVok
29-11-05, 23:30
ten konkretny model jest akurat niezły dzwiękowo,poprzednie modele Kenwooda w większości były do bani tak dzwiękowo jak i mechanicznie kilku znajomych miało i narzekali a JVC jeżdzą u znajomego w lawetach po wertepach już kilka lat i grają dobrze jedynie w dziurach skaczą a lasery są nie do za*****ia.miałem kiedyś wieże kenwooda i nigdy więcej laser to jak wytrzymał ze 3 miesiące to wszystko inni mieli to samo jak się w serwisie za którymś razem dowiedziałem a nie przypuszczam żeby do car audio wkładali lepsze.poza tym uważam że jak chcę się dowiedzieć coś o silniku w Skodzie to pytam na forum Skody,car audio-forum o car audio,komputery - forum pc jeśli chcę się dowiedzieć DOKŁADNIE a nie udowadniać że to co chcę kupić jest lepsze od tego co ludzie polecają.
ps.od kiedy to Pioneer jest na tej samej półce co Alpine czy Clarion?chyba że chodzi Ci o Pionka z serii ODR czy jakoś tak nie pamiętam?a Kenwood?

skubiszek
30-11-05, 18:30
Pioneery są wyżej plasowane niż np JVC... do Alpine im brakuje ....kenwoody są z tego co wiem przyzwoite i jakościowo i wizualnie (nowe modele)