PDA

Zobacz pełną wersję : Sklep wart polecenia i niedrogi zarazem

Pablo025
02-12-04, 13:52
Interesujme mnie namiar na sklep ze sportowymi wkładami powietrza albo (oraz) tym podobnymi rzeczami do lekkiego tuningu.
Raczej nie wysyłkowy ale jesli godny polecenia to poproszę...

najdalej w okolicach Wa-wy

dzięki

Civic 5drzwi MA8 90KM

ONETHU
02-12-04, 14:06
Interesujme mnie namiar na sklep ze sportowymi wkładami powietrza albo (oraz) tym podobnymi rzeczami do lekkiego tuningu.
Raczej nie wysyłkowy ale jesli godny polecenia to poproszę...

najdalej w okolicach Wa-wy

dzięki

Jak potrzebujesz wkladke K&N do Civica to zapraszam na gielde ! Chyba ze masz wersje 5D...

boomer
02-12-04, 14:12
Duzo sklepow znajdziesz na www.google.pl - jak je znajdziesz to pytasz o ceny i wybierasz najlepszy...
Zamknac ten temat

Pablo025
02-12-04, 14:16
Duzo sklepow znajdziesz na www.google.pl - jak je znajdziesz to pytasz o ceny i wybierasz najlepszy...
Zamknac ten temat

CHODZIŁO MI RACZEJ O OPINIĘ CZY KTOŚ BYŁ ZADOWOLONY Z TOWARU ZAKUPIONEGO W DANYM SKLEPIE
bo wyszukać sklep każdy potrafi ale chodzi tez o to czy podróby nie kupię.

Pozdro

boomer
02-12-04, 14:20
CHODZIŁO MI RACZEJ O OPINIĘ CZY KTOŚ BYŁ ZADOWOLONY Z TOWARU ZAKUPIONEGO W DANYM SKLEPIE
Taki sam towar jak w innych sklepach. K&N nie rozni sie od siebie czy to oferowany w Tomsonie czy Fosabie. To nie warsztat ze bedziesz zadowolony z uslugi badz nie, to sklep, kupujesz wracasz do domu i montujesz

???? Prosze cie. To nie adimasy na stadionie. Sprawdzasz na stronach producenta towaru kod do swojego modelu (w 85-90% juz teraz sa katalogi na www), idziesz do sklepu i prosisz ten towar... Wiecej zaradnosci, a przy okazji czytac regulamin, 2 posty pod rzad sa zabronione

Pablo025
02-12-04, 14:40
Taki sam towar jak w innych sklepach. K&N nie rozni sie od siebie czy to oferowany w Tomsonie czy Fosabie. To nie warsztat ze bedziesz zadowolony z uslugi badz nie, to sklep, kupujesz wracasz do domu i montujesz

???? Prosze cie. To nie adimasy na stadionie. Sprawdzasz na stronach producenta towaru kod do swojego modelu (w 85-90% juz teraz sa katalogi na www), idziesz do sklepu i prosisz ten towar... Wiecej zaradnosci, a przy okazji czytac regulamin, 2 posty pod rzad sa zabronione

DZIĘKI ZA KONSTRUKTYWNE UWAGI ;)

a jeśli chopdzi o stadion to odpowiem w ten sposób - olej Mobil 1 zakupiony w dwóch różnych miejscach z tego samego wypustu przed zmianą barwy przez prducenta...miał inny kolor więc...

boomer
02-12-04, 14:43
Mi sie jeszcze nie zdazylo zeby 2 puszki tego samego oleju mialy inna zawartosc, sa ludzie ktorzy leja z beczki to wtedy faktycznie nie wiadomo co sie leje.
Polecam np. Tomsona, sklep na www.tuning.pl, fosab, Fun Design. Wybor nalezy do ciebie bo i tak kupisz to samo a roznica w cenach prawie zadna

Pablo025
02-12-04, 14:52
i takiej odpowiedzi było mi trzeba :)

thnx