PDA

Zobacz pełną wersję : Mile na Budziku



Rabbit
16-10-08, 00:16
Mam takie małe Pytanko! Kupiłem sobie Honde Civic gen 5 z budzikiem w skali która ma Mile! I teraz pytanie! czy przebieg w tym zegarze liczony był w milach czy w kilometrach! Jak na mój rocznik jest dość niski bo 177tys! proszę o pomoc! thx z góry

skubiszek
16-10-08, 00:29
jak licznik wyskalowany w milach jako główne wskazanie to i w milach będzie przebieg.

Rabbit
16-10-08, 00:37
no to z ładnym przebiegiem kupiłem autko :P a tak sie cieszyłem ze mały przebieg :/ już prawie uwierzyłem bo koleś mi mówił ze dwa lata stał w salonie jako model pokazowy a jeszcze takie małe pytanko dodatkowe! czy to normalne ze przy otwartych drzwiach kierowcy wydobywa sie bardzo wkurzający dźwięk (pikanie) jakby jakiegoś budzika elektronicznego??

jero11
16-10-08, 00:54
przypuszczam że masz wersję kanadyjską skoro masz tam ten budzik przy otwartych drzwiach i licznik w milach;)
jaki ma silnik?

Rabbit
16-10-08, 00:58
SOHC 1.6 125KM z bogatym wyposażeniem (nawet Tempomat) tylko brakuje elektrycznych szyb) Rocznik 92

skubiszek
16-10-08, 01:58
czyli kanadyjka. A masz włączone światła jak pika?

piotrstrojek
16-10-08, 08:38
283000km - nie łam się, myślę że większa część forumowiczów powinna mieć taki oryginalny przebieg :P - mam kolegę który na zegarach ma 320000 i jest git :)

Budzik to najprawdopodobniej sygnalizator włączonych świateł :)

olszes
16-10-08, 08:41
[QUOTE=

Budzik to najprawdopodobniej sygnalizator włączonych świateł :)[/QUOTE]

Lub otwartych drzwi :D

Lub otwartych drzwi :D

jero11
16-10-08, 10:03
ten budzik sygnalizuje że kluczyk został w stacyjce;)

KrzyChules
16-10-08, 16:18
tez mam kanadyjke i tez mam przebieg w milach ale predkosc w kilometrach , ktos wczesniej wymienił sam cyferblat
kanadyjki są fajne :P ps moja miala przebiek ok 150tm ;]

Rabbit
16-10-08, 22:00
otóż owe pikanie przypominające sygnał budzika elektronicznego włącza sie tylko w tedy jak otwieram drzwi! Nie ma to żadnego związku ze światłami! Pikanie ustępuje gdy wkładam kluczyk do stacyjki i włączam zapłon! Chyba rzeczywiście to kanadyjska wersja ponieważ także tylna klapą mam nie standardowa, a dokładniej miejsce na tablice rejestracyjną! Miesci sie tam kwadratowa! No i oczywiście te piękne obrysówki z przodu :P:P Chyba będę musiał jechać do elektryka samochodowego! :/