PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z nawiewem



Grzesław CRX
12-10-08, 20:22
Witam:)
Od niedawna stałem sie szczesliwym posiadaczem CRXa jednak zastanawia mnie jedna sprawa, a mianowicie nawiew nawet na 4 stopniu bardzo słabo wieje a na 2 to juz całkiem tragednia wszytskie kanały nawiewu sa podłaczone prawidłowo nic nie pospadało wiec nie wiem co moze być tego przyczyną? a moze w CRXach to jest normalne? Prosze o radę z góry dzieki Pozdrawiam:)

artek0903
12-10-08, 20:41
sprawdz czy nie masz jakiegos syfu typu liscie itd w kanalach, ewentyalnie filtr kabinowy jesli jest.

Grzesław CRX
12-10-08, 21:08
Własnie szukałem jednak nie znalazłem filtra kabinowego a z tymi liścmi to bede musial rozkrecic kanały i wtedy sie okaze :)

karwos
12-10-08, 21:50
mam to samo i wymieniam caly nawiew koszt 50 zł tylko w sumie juz teraz wogole nie dziala OT: odezwij sie na gg pogadamy :) bo jescze nie wiedzialem twego crxa