PDA

Zobacz pełną wersję : D13b2:(((((



Pietruch
12-10-08, 01:09
Witam wszystkich...... moja hania to seria- college edition:), mam pytanie co można z tego silnika wydłubać, żeby kucyki wzrosły???W miarę możliwości proszę o opis w etapach( od czego zacząć:)) aaaa i jeszcze jedno- czy zmiana budzika na taki z obrotkiem to duży problem????


i mały problem mechaniczny:

przy skrecie kołami słychać prawy przegub ale to mechanicy już potwierdzili, natomiast podczas jazdy na wsprost i przejazdu przez małą górkę w asfalcie bądź przy lekkich łukach słychać rytmiczne tłuczenie z pod machy???Pomocy!!
sprawdzałem wszystko tłumiki kata, skrzynia działa pięknie( chyba ze to coś w środku) i nic!!! Proszę o pomoc ponieważ mehcnicy rozkładają ręce...

Pozdrawiam

skolopendra
12-10-08, 08:52
myślę że w etapach znajdziesz opisy w dziale turbo...co do stukania to może być wszystko:)

więc szukaj :mad:

buster_11
12-10-08, 09:14
CO do tluczenia to ciezko jest cos takiego ocenic nie slyszac tego :/...

A co do silnika to hmmm najlepiej zrobic swap na jakis inny silnik bo z tego to duzo nie bedzie

Skoti
12-10-08, 09:18
Po raz N-ty.... zegary kupujesz, wkładasz i działaja. Co możesz zrobić to usunąc zwęzke, przerobić cały układ wydechowy, albo najlepiej Swapa na coś o wiele mocniejszego ale z D13b2 to musisz wymieniac dodatkowo wszystko(miedzy innymi bak, komputer, wiązki itd.) Jak urzyjesz szukajki znajdziesz odpowiedz na wszystkie twoje pytania. Całkiem u góry jest oklejony temat dotyczący zegarów

Pietruch
12-10-08, 20:14
Dzięki Panowie za odpowiedź.........poszukam poszukam, jeżeli ktoś ma jakieś sugestie proszę napisać:)

kris-cf
13-10-08, 14:14
najprostsze co mozesz zrobic to odblokowac druga przepustnice(co i jakznajdziesz na forum)
załozyc kolektor z D16Z6 tez znajdziesz na forum
przerobić wydech
załozyć wałek z D14A1 lub2 tego dokładnie nie pamietam ale tez znajdziesz na forum