PDA

Zobacz pełną wersję : problem z reflektorem ej9 96r



Dominic
23-11-05, 15:54
ze szkła reflektora a własciwie z plastiku :) zchodzi jakby jakas cienka warstwa jakiegos lakieru czy plastiku, wyglada to baaaardzo nieestetycznie. Czy spotkał sie ktos z czyms takim?? Jak temu zaradzic ?

sielka82
23-11-05, 17:33
ja mialem cos takiego. Starlem to bardzo drobnym papierem sciernym na mokro

emg
23-11-05, 17:45
to jest dosyć częsta przypadłość i mam to samo lampy valeo

sielka82
23-11-05, 17:55
lampy valeo
dokładnie tak

Dominic
23-11-05, 20:30
lampy valeo
dokładnie tak
dokładnie tak 8)
a czy ta warstwa pod tym lakierem nie jest przypadkiem bardziej podatna na rysowanie ?? bo moge to spolerować ale zebym nie musuiał tego powtarzac po kazdej stłuczce z komarem nie da sie tego prysnąć czymś? co utrwaliło by efekt ?

sielka82
23-11-05, 21:42
nie jest bardziej podatna na rysy ( ja nic takiego nie zauwazylem) , wiec mozesz spokojnie spolerowac

Dominic
23-11-05, 22:07
jakiego ppieru uzyles?? 1000?? 2000?? a moze 200 :P

cypiz
24-11-05, 00:46
Jest lepszy patent, myjka samochodowa na myjni recznej. Walisz z pistoletu woda pod cisnieniem, namoknie i potem schodzi jak złoto :)

sielka82
24-11-05, 09:22
nie pamietam jaki to byl papier , a nie chce zgadywac zeby nie wprowadzac cie w blad. Musi to byc drobny tak zeby nie porysowal plastiku.

Dominic
24-11-05, 15:17
Jest lepszy patent, myjka samochodowa na myjni recznej. Walisz z pistoletu woda pod cisnieniem, namoknie i potem schodzi jak złoto :)
Czyli karcher ?? mam takie cos ;] musze mu przykitowac turbodyszą :lol: tylko zeby nie pękł :? a nie wspomniałem ze do tego ze cos z niego zchodzi to on jeszcze przecieka :? i paruje :? jak chcialem go otworzyc zeby uszczelnic pekl mi jeden haczyk i sie poddałem. macie moze jakies sposoby i na tą dolegliwość??

ppm702
24-11-05, 17:32
obsmaruj silikonem na połączeniu i przestanie. Tyl;ko lampa musi być sucha, odtłuszczona i najlepiej, żeby po operacji uszczelniania postał parę godzin w ciepłym garażu...

kenny
24-11-05, 17:57
ak chcialem go otworzyc zeby uszczelnic pekl mi jeden haczyk i sie poddałem. macie moze jakies sposoby i na tą dolegliwość??

:) http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=4625&highlight=reflektor. W skrócie to trzeba włożyć taki reflektor do piekarnika :) serio!!! by ten kit zmiękł, a potem już bez problemu klosz od lampy odejdzie.
http://www.honda-acura.net/diys/ctr_headlights/in_oven.JPG

A jesli chodzi o parowanie to czy w tych lampach nie ma "odparowników"? Jak ja rozklejałem swoje to widziałem z tyłu lampy "wypustki", które wchodziły za odbłysnik.

Dominic
24-11-05, 23:16
hhehehhe zdjecie super :smile: kto by sie spodziewał... ostatnią rzeczą do upieczenia, która przyszła by mi do głowy był by moj reflektor z H :P w jakiej temperaturze to sę robi ??

kenny
24-11-05, 23:23
II link Pati'ego w topiku który podałem :)