PDA

Zobacz pełną wersję : 3 problemy z 5D.



Jorge
22-11-05, 21:21
MB1 96rok, mam takie 3pytanka:
1.Jak wyciagnac prawy boczny nawiew (str. pasazera). mam walniete kolko od regulacji i probuje sie dostac.od schowka rady nei da, podwazam i tez nie chce wyjsc nawet zagietym drutem.NIe chce robierac calej tej drewnopodobnej skleji bo to sie mija z celem. Szarpnac czy jak?
2. Czy jest podswietlenie w przycisku regulacji jasnosci deski rozdzielczej? Bo mam to ale nie swieci mi przy wlaczonych reflektorach i nie wiem czy jest tam jakas dioda czy nie, a rozbierac na darmo nie chce. :/
3. Reczny.a raczej jego brak. mam z tylu tarczowe hamulce i jak samochod stanie na pochylosci ok 40 stopni to musza go ciagnac na maxa (10 zabek) inaczej zjezdza. Rowniez ruszenie auta z 3-6 zabka nie jest trudne, pozniej troche gorzej ale tez pojedzie. BYl sprawdzany smarowany, linki sa okay :/. Kumpel mi powiedzial ze to wina tego ze z tylu sa tarcze i to rzez to tak dobrze nie trzyma...

Dzieki za wszelka pomoc

Poprawione ;), ciagel czekam na jakies sugestie.

AdamCIV
23-11-05, 21:53
Kumpel mi powiedzial ze to wina tego ze z tylu sa tarcze
Moja sugestia jest taka, że kumpel się myli, tarcze z tyłu nie mają wpływu na "branie" ręcznego. Być może trzeba coś wyregulować/podciągnąć/wyciągnąć albo nawet wymienić.
Na pochyłości 40 stopni zapewne ręcznego trzeba mocniej podciągnąć i to nawet jak jest w pełni sprawny.

ppm702
24-11-05, 16:04
z dwoma pierwszymi punktami nie pomogę, nie znam się na angolach, ale co do trzeciego to najłatwiej chyba podjechać na diagnostykę i sprawdzić :?: Na tarczy ręczny może słabiej brać, jednakże na 3-4 ząbku powinien być już wyraźnie wyczuwalny. Może po prostu wyreguluj :?: :)

Jacoos
26-11-05, 00:18
ad.1 Niestety trzeba sciagnac caly panel ozdobny (pseudo drewno) lacznie z kratkami srodkowymi - stanowia calosc. Wiem bo podswietlalem nawiewy i tez to musialem zrobic :-(
Tylko ostroznie z podwazaniem panelu! Bardzo latwo zostawic slady na miekkiej desce ktore pozniej trudno usunac!

Jorge
26-11-05, 00:49
ad.1 Niestety trzeba sciagnac caly panel ozdobny (pseudo drewno) lacznie z kratkami srodkowymi - stanowia calosc. Wiem bo podswietlalem nawiewy i tez to musialem zrobic :-(
Tylko ostroznie z podwazaniem panelu! Bardzo latwo zostawic slady na miekkiej desce ktore pozniej trudno usunac!

Dziex za info
Duzo zabawy z tym? To drewo jest klejone czy na jakis zatrzaskach?

Jacoos
26-11-05, 01:14
zatrzaski - moge ci podeslac pdf z manuala. napisz na jacoplaco malpa wp.pl
Jakos tu nie moge zalaczyc :-(

StefanS
27-11-05, 17:49
moge tez prosic pdfa na s_s_z malpa poczta onet pl ?

dzieki z gory