PDA

Zobacz pełną wersję : Centralny zamek w Civicu - przerobić na pilota



podpora
22-11-05, 00:22
Witam
Czy ma ktoś z Was schemat centralnego zamka do Civic-a 1.4 iS, 5D-D14A8.
Chciałbym kupić na allegro "ZDALNE STEROWANIE CENTRALNYM ZAMKIEM PRZY UŻYCIU PILOTA" jest to moduł z dwoma pilotami tylko jest pytanie gdzie to podłączyć w civicu.
Może ktoś z Was już coś takiego podłanczał i podzieliłby się opinią.

LIO
22-11-05, 01:28
załóż temat w dziale Car Audio i zabezpieczenia


a i jak nie masz o tym pojecia, to opis w internecie Ci nie pomoże. Lepiej udaj się do kogoś kto chociaż troche w elektryce siedzi i sobie z tym poradzi. W takim zestawie zazwyczaj jest schemat połączen

Tomek_HC3D
22-11-05, 11:50
Zassij :) z sieci program autodata np.2004 i tam masz opis wszystkich instalacji el. i poszczegolnych obwodow.

LemonR
22-11-05, 17:39
Ja wstawiałem alarm Codeperfect E-50. Kupiony właśnie na Allegro, Ma on wyjście do sterowania centralnym zamkiem zarówno plusem jak i minusem. Więc jest w pełni uniwersalny. W sterowniku centralnego zamka musisz tylko znaleźć przewód odpowiedzialny za sterowanie. Jeżeli sterowanie odbywa się poprzez podanie masy to zamek zamknie się jeżeli zewrzesz ten przewód do jakiejś metalowej części. Jeżeli poprzez podanie "plusa" to zwierasz do zasilania i zamek również się zamyka.

Bono
22-11-05, 18:01
a jak sobie nie poradzisz, to udaj sie do nablizszego warsztatu montującego alarmy i za 50 zł zamontują ten moduł, a Ty nie stracisz mnóstwa czasu, na grzebanie w elektryce... :D

podpora
22-11-05, 23:44
Dzieki LemonR
Myślę już zamówilem sterowanie i myślę że sobie poradzę. Jak by nie było to jestem elektronikiem (tv,radia,video itp.)- OK ale z samochodami mam niewiele wspólnego.
Nadmieniam że dużo informacji można znaleźć na forum www.elektroda.pl gdzie o nie odsyłają od razu do serwisów tylko starają się wyczerpująco pomóc za co dostają punkty czego nam brakuje na forum.
pozdrawiam

piskor
03-05-06, 11:26
Witam
Tez chcialbym podlaczyc centralny zamek pod pilota. Gdzies przeczytalem ze modul sterujacy centralnym zamkiem jest w drzwiach kierowcy...wiec dlugo nie myslac rozebralem je i....lipa....znalazlem tylko modul sterujacy elektrycznymi szybami. Slyszalem tez ze ow modul moze znajdowac sie w przednich drzwiach pasazera. Bylbym wdzieczny za wskazowke gdzie szukac tej centralki. Z podlaczeniem jakos juz sobie poradze ale nie moge wysledzic ustrojstwa :)

Maciej B
15-06-06, 17:39
Witam!
Moduł od centralnego zamka znajduje się w drzwiach kierowcy (taka zielona skrzynka :) )