PDA

Zobacz pełną wersję : Glosniki tyl Civic Aerodeck 1.4 '98



jacek5m
18-11-05, 22:39
Witam,
czy mozecie mi powiedziec jak sciagnac oslony glosnikow w Civic Aerodeck znajdujace sie w podsufitce z tylu ?

Czy jest tam pociagniete okablowanie i jakie glosniki mozna tam zamontowac ??

Jakie glosniki polecilibyscie do przodu auta, w rozsadnych pieniadzach i o dobrym brzmieniu :)
Chodzi mi o jakies 2 - 3drozne.

Dzieki i pozdrawiam
Jacek

TDP
18-11-05, 22:47
na zad wejdź 13 cm

Dzida
18-11-05, 22:54
Na przd 16 z tego co pamiętam...

No i podklejam się pod pytanko...

Co zrobić z głośniczkami w seryjnych rozmiarach, żeby DOBRZE grało (nie jakiś full wypas, ale tragedii być nie musi :)).

emg
18-11-05, 23:10
trzeba szarpać z wyczuciem, żeby nie połamać

jacek5m
18-11-05, 23:17
:) dzieki
przynajmniej jakas konkretna podpowiedz :D
ale serio, ktos z klubowiczow moze montowal w aero glosniczki ??

bede probowal, ale nie chce polamac, staram sie byc delikatny dla Hani ;)

czekam na wsparcie
:)

ppm702
19-11-05, 00:10
Jakie glosniki polecilibyscie do przodu auta, w rozsadnych pieniadzach i o dobrym brzmieniu n
Chodzi mi o jakies 2 - 3drozne.
3 drożnych nie kupisz w "rozsądnych" pieniądzach. a jakie wybrać na przód :?: Jak do normalnego civica - a o tym było już wałkowane ;) Wystarczy poczytać w tym dziale ;) Określ też sumę, jaka dla Ciebie jest rozsądną i czego oczekujesz po brzmieniu.

Moja rada - odpuść sobie tył - szkoda kasy. a i tak efekt będzie żaden...

alanooo
22-10-11, 00:23
a jeszcze ja sie dopne do pytania jak przerobić drzwi tak żeby weszły w aerodecku 16cm głosniki bo seria ma 13:(
Myślałem o jakiś dystansach ale chciał bym poprosić o opinie kogoś kto lepiej zna się na temacie

szastal
22-10-11, 01:31
:)
ale serio, ktos z klubowiczow moze montowal w aero glosniczki ??


:)


Nikt, będziesz pierwszy więc czekamy, wejdź w dział nasze hondy i zobacz co ludzie montują .

Typiszcz
28-04-14, 08:26
Też się podepnę.
W moim Aerodeck'u tez nie ma glosnikow z tylu ale czy jest tam poprowadzona instalacja czy trzeba przeciagac kabel?

Pozd...