PDA

Zobacz pełną wersję : Angel Eyes, co myślicie



geenioo
03-05-19, 05:45
Siemanko, przymierzam się do zmiany zwykłych reflektorów na coś innego i przykuły moją uwage te reflektory co widać na zdjęciu. Różne opinie słyszałem dlatego pytam czy warto? Fajnie wyglądają, ale żeby nie utracić na użyteczności podczas jazdy w dzień czy w nocy. Czekam na.opinie od was. Pozdro
https://e.allegroimg.com/s128/017215/b873071d4b28ae7368ee39c518de/LAMPY-HONDA-CIVIC-VI-95-98R-ANGEL-EYES-RINGI-BLK

UltrasSur
03-05-19, 22:48
A czy to cos ma homologacje ?

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

Drix
03-05-19, 23:32
Miałem Angel eyes w V gen i powiem tak. Wygląd lamp kwestia gustu. Natomiast soczewka robi robotę. Mając seryjne lampy , clear i angel eyes z sonara to te ostatnie wygrywają. Homologacja oczywiście na moich była. Więc myślę, że te Twoje też powinny być super

EG6VTi
04-05-19, 00:20
są 2 typy "angel eyes" przynajmniej w 5 gen są te po 800zl z xenonem - fakt robi robotę ,ale ja kupiłem auto z tymi na żarówkę h1 i soczewkę co chodzą po pare stów , wyglądowo? wolę 1000x black cleary ,co do praktyki? to gónwo wogole nie świeci serio jest masakra.. założyłem black clear (brak homo) i h4 philipsa LED i jest mega petarda przy czym nie oślepiam innych.

Drix
04-05-19, 08:44
Może miałeś źle ustawione? W kiepskim stanie?
Kupiłem nowe cleary, porządnie ustawione i świeca gorzej niż soczewka z sonara.

kamil39
04-05-19, 10:22
Miałem kiedyś na aucie jak kupiłem lampy angel eyes Sonara w 5 genie, na żarówkach h1 - wyglądały jak nowe ( wiekszosc ma zmatowione plastiki, z tych co się widuje), to świeciły naprawdę rewelacyjniew porównaniu do oem i black clearów.
Miały one też homologacje- ale niestety z ich "wyglądem" nie wytrzymałem dłużej niz parę dni :D.

Korczu
05-05-19, 02:22
Miałem kiedyś na aucie jak kupiłem lampy angel eyes Sonara w 5 genie, na żarówkach h1 - wyglądały jak nowe ( wiekszosc ma zmatowione plastiki, z tych co się widuje), to świeciły naprawdę rewelacyjniew porównaniu do oem i black clearów.
Miały one też homologacje- ale niestety z ich "wyglądem" nie wytrzymałem dłużej niz parę dni :D.to po pierwsze - wygląd ale to może kwestia gustu ale co jakości.. no nie wiem.. polerowalem klosz igła wyczyściłem samą soczewkę i nowe h1 dalej to samo.. przychodził deszcz i nie widziałem nic..

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

mały_miszcz
07-05-19, 18:23
Jak kupiłem EJ2 to byly zamontowane wlasnie angel eyes, o ile wygląd zewnetrzny tych lamp jest katastrofalny i kojarzony z wiochą, to dzialanie wspominam rewelacyjnie. Swiecily lepiej na krótkich niż oryginalne na długich, przy tym nie waląc po oczach ;)
Jednakże 100 razy bardziej wolałbym oryginalną lanpe dać do przerobienia na xenon niż wydać kase na brzydką lampe.

Drix
08-01-20, 01:56
Tak odkopując temat to teraz powiem, że cleary + soczewka bi-xenon i w końcu widać co jest przed autem. Trochę droga zabawa i ciut ryzykowna, ale warto.