PDA

Zobacz pełną wersję : jak odkrecis srubke:/



laksiu
27-09-08, 21:11
witam.kupilem sobie sprezyny obnizajace i chce je wymienic.przod juz wymienilem ale dzisiaj zabralem sie za tyl i jest duzy zgrzyt:)takie ze odkrecilem amor od budy czyli gore ale dolna srubka sie urwala i zostala w tulei:(udalo mi sie wyjac wachacz czyli pozostale sruby jakos poszly chociaz sie balem.nie wymienialem tej tulei udalo mi sie rozwiercic tamta srube i zalozylem wszystko tak jak bylo.czyli z tej strony moge zalozyc ta sprezyne ale z drugiej boje sie odkrecac bo znowy sie urwie i nie wiem czy sie uda znowu to rozwiersci i czy pozostale srubu puszcza w razie czego.jest jakis patent na to??

javor
27-09-08, 21:57
to normalne, jak sie nie odkręca lub urwie to trzeba pociąć, wybić resztki i zasuwać po nowe śruby i pocięte tulejki do ASO :)

laksiu
27-09-08, 22:25
chyba zostawie tak jak jest i tylko przod bedzie lekko obnizony bo nawet mi sie tak podoba ale kiedys i tak bede musial ruszyc te sruby:/

choin
27-09-08, 23:21
Nie no dziawnie będzie to wyglądało ;) Na gorąco się dobrze śruby odkręca. Weź jakaś opalarę czy inna zapalniczkę samochodową tylko radzę niczego nie przypalić :)

laksiu
27-09-08, 23:41
ale to zaraz przypale ta tuleje i bedzie do dupy a orginal to orginal:)wlasne zle to nie wyglada podoba mi sie:)