PDA

Zobacz pełną wersję : sprzeglo



fuji
14-11-05, 23:39
Wiatam , potrzebuje pomocy i to szybko...

Problem pojawil sie dzis przy spokojnej jezdzie nie wiem co sie stalo, gdy wbilem 3 bieg pedal sprzegla stal sie bardzo bardzo mieciutki, i nie wraca na swoja pozycje co prawda wysprzegla wszystkie biegi, ale gdy juz zgasilem samochod i odpalilem nie bylo szans wbic 1 dopiero na zgaszonym silniku udalo mi sie wbic bieg i odpalic fure i zas wszystkie biegi wchodza,ale z oporem bez zgrzytu. Mysle sobie ze musialem gdzies zachaczyc i urwac jakis przewod od hydrauliki bo sprawdzalem wszystkie pojemniki z plynami (nie wiem ktory jest od hydrauliki) i tylko jeden byl pusty. Jesli wiecie o co mi chodzi i mozecie mi pomodz bede bardzo wdzieczny. chcial bym sie dowiedziec jaki jest koszt nowego sprzegla i jego wymiany bo normalnie trace sily do mojej Hani.

(D15b3 EG8)

makinen_rally
15-11-05, 01:10
sam sobie odpwoedizles cosie stalo,, brak plynu!!
wiec sprawdz czemu wyciekl, napraw, uzupełnij i sprawdź czy wszystko minęło, jak nie bedziemy myśleć dalej ;)

[ Dodano: Wto 15 Lis, 2005 ]
aha zbiorniczek pusty to pewnie ten blizej lewego błotnika i on powinien być pusty :D

Dominik_bb
15-11-05, 16:04
dolej płyn odpowietrz sprzegło i bedzie git aha jak ci sie tak raz jeszcze stanie to wymien pompe sprzegła albo kup zestaw naprawczy płyn ci ucieka do srodka samochodu pod dywanik od strony kierowcy podnies go to sam zobaczysz

fuji
15-11-05, 16:33
dzieki panowie ale chyba juz doszedlem do tego poszedl silownik od sprzegla "wysprzeglik" dlatego plyn uciekl zamowilem dzis nowy i na jutro mi sprowadza jesli to bedzie to. To bede dziekowal Bogu bo nasze cacuszka maja drogie czesci...