PDA

Zobacz pełną wersję : Spadek mocy po swapie kolektora dolotowego z d16z6 do d14a4



Puls
02-02-18, 18:38
Witam
Wymieniłem kolektor ssaćy w mojej honi d14a4 na kolektor z d16z6 i odnotowałem spadek mocy jak na filmie. Czym to jest spowodowane i co mogę z tym zrobić? (mam odłaczony siniczek krokowy dlatego pali sie check) Z góry dziękuje za pomoc.

https://www.youtube.com/watch?v=PI1sB9u35Ew

kazik2_h9w3
02-02-18, 18:40
Kolego z calym szacunkiem ale czy teraz z kazdym kolejnym Twoim pytaniem powstanie kolejny temat??
Poszukaj troszke na forum a napewno cos znajdziesz

wiesko1261
04-02-18, 09:56
norma :p
na serie d14 optymalnie kol. z B7

Szczur[R]
04-02-18, 13:12
Wymieniłem kolektor ssaćy w mojej honi d14a4 na kolektor z d16z6 i odnotowałem spadek mocy jak na filmie. Czym to jest spowodowane i co mogę z tym zrobić? (mam odłaczony siniczek krokowy dlatego pali sie check) Z góry dziękuje za pomoc.
Jest to spowodowane trybem awaryjnym z powodu checka lub brakiem strojenia jeśli dałeś wtryski od z4 do setupu a4 - ogarnij temat FITV, podłącz odpowiedni krokowiec, zmień kompa, zrób strojenie na ten setup i już :)
W przeciwnym razie wróć do serii i przestań zadawać głupie pytania, bo nic z tego nie będzie i tylko Twojego czasu zmarnowanego szkoda.