PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne plamki na plexi z tylu oraz dachu szklanym



noso
19-09-08, 10:18
Witam , wczoraj myłem samochód i zauważyłem dziwne plamki są one na czas plexi na szybie z tylu oraz dachu szklanym podejrzewam ze jest to źle nałożona folia ciemna która fabrycznie znajduje się na szklanym dachu oraz części plexi w której znajduje się trzecie światło stopu . Macie tez takie coś??? Dodam , że samochód ma 3 tygodnie

http://images36.fotosik.pl/12/aa01ec0c8e3f310d.jpg (www.fotosik.pl)

lokcio
20-09-08, 23:23
czesc ! mam chyba to samo ,juz takiego dola zalapalem ze szok,juz myslalem ze drogowcy malujac pasy na bialo zapryskali mi auto tez po pierwszym myciu auto to przyuwazylem ,bylem w serwisie napoczatku koles powiedzial ze to moze byc konserwacja i musza na swojej jakies chemicznej myjni ponownie umyc ,potem przyszedl szef serwisu i powiedzial ze to nie to ,ze mam sie nie przejmowac i takie tam ... ja mam tak samo na przedniej szybie ! i gdy włączam wycieczaraczki mam wrazenie jakby szuraly a nie wycieraly ,auto mam od czerwca i przyznam ze gdy o tym sobie przypominam ,o tych kropeczkach na mojej pieknej hondzie zalapuje znow dola ;)

zwroc uwage czy masz to tez na lakierze

lukione
24-09-08, 08:52
u mnie to jest na całej prawej stronie i przedniej szybkie, zgłaszałem to i podobno już się tym zajeli tylko ostatnio non-stop pada i nie mam jak sprawdzić. Mistrz serwisu powiedział że to wygląda jakby samochód stał grześ przy spalarni i pył przywarł do lakieru, a u mnie to jest od nowości...

noso
27-09-08, 19:13
czesc ! mam chyba to samo ,juz takiego dola zalapalem ze szok,juz myslalem ze drogowcy malujac pasy na bialo zapryskali mi auto tez po pierwszym myciu auto to przyuwazylem ,bylem w serwisie napoczatku koles powiedzial ze to moze byc konserwacja i musza na swojej jakies chemicznej myjni ponownie umyc ,potem przyszedl szef serwisu i powiedzial ze to nie to ,ze mam sie nie przejmowac i takie tam ... ja mam tak samo na przedniej szybie ! i gdy włączam wycieczaraczki mam wrazenie jakby szuraly a nie wycieraly ,auto mam od czerwca i przyznam ze gdy o tym sobie przypominam ,o tych kropeczkach na mojej pieknej hondzie zalapuje znow dola ;)

zwroc uwage czy masz to tez na lakierze


Witam , mam to tylko na dachu szklanym i z tylu na plexi , bylem wczoraj w ASO i jestem na srode umowiony na wyczyszczenie tego poprzez jakas paste Hondy , ludki z ASO mowili ze to brud ktory mocno "wsiaknal" na placu samochodow i ze znaja problem no zobaczymy po srodzie.....

noso
17-10-08, 21:22
u mnie to jest na całej prawej stronie i przedniej szybkie, zgłaszałem to i podobno już się tym zajeli tylko ostatnio non-stop pada i nie mam jak sprawdzić. Mistrz serwisu powiedział że to wygląda jakby samochód stał grześ przy spalarni i pył przywarł do lakieru, a u mnie to jest od nowości...


Witam ,dzis odebrałem samochód , i jest ok , zrobili polerowanie takim specjalnym mleczkiem ktory zreszta maja od Hondy Polska na ten syf na lakierze teraz jest ok . Przyznaje racje ten syf mialem takze na szybach i karoserii....

Pabloss
19-10-08, 22:42
mmm mozecie zrobic wiecj fotek jak to wyglada

noso
20-10-08, 08:11
mmm mozecie zrobic wiecj fotek jak to wyglada


Witam , ja niestety juz nie zrobie bo nie mam :):):) Ale moze kolega ktory wczesniej sie wypowiadaj zapoda...