PDA

Zobacz pełną wersję : Wysokie spalanie



Mr_Zak
18-09-08, 22:14
Witam

Niedawno kupiłem civica 1998 1.4is sedan, po około 3 tygodniach jazdy (głównie żony) zauważyłem że auto spala około 10 l w mieście. Proszę o opinie czy u Was podobnie czy raczej szukać konkretnych przyczyn (ewentualnie jakich).:confused:

Pozdrawiam

makmarc
18-09-08, 22:19
Przede wszystkim drogi kolego to nie ten dział a porządek na forum musi być :) Poza tym opcja szukaj na pewno Ci pomoże, w odpowiedzi na Twoje pytanie sprawdziłbym filtr powietrza, oleju, sam olej, świece, przepustnicę, silniczek krokowy, a może poprostu mu nieźle ciśnie ;)

Mr_Zak
18-09-08, 22:27
Dzięki

Dopiero teraz przeczytałem regulamin, ups ....

Jestem dokładnie zielony (jeżeli chodzi o mechanikę) ale bardzo mnie ten temat wciąga, więc dzięki m.in. Tobie mam nadziję się czegoś dowiedzieć i nauczyć .....

Pozdrawiam

seremaq
19-09-08, 00:44
Przede wszystkim drogi kolego to nie ten dział a porządek na forum musi być :) Poza tym opcja szukaj na pewno Ci pomoże, w odpowiedzi na Twoje pytanie sprawdziłbym filtr powietrza, oleju, sam olej, świece, przepustnicę, silniczek krokowy, a może poprostu mu nieźle ciśnie ;)

Podtrzymuje opinię kolegi. Żona mu ostro ciśnie:) Moja B16 pali 10 w mieście przy ekonomicznej jeździe:D