PDA

Zobacz pełną wersję : Nagrzewnica w 7 gen. - ciezko przesuwa sie pokretlo



lukas-comp
12-11-05, 21:09
Mam problemik.
Wsiadlem dzisiaj do auta, chce przekrecic pokretlo z powietrza zimnego na cieple i nie moge przekrecic do konca, max. 3/4 :(
Caly czas leci zimne powietrze, nawet po nagrzaniu silnika co nigdy tak nie bylo :(
Czy dobrze podejrzewam, ze zaczepila sie gdzies linka ?
Jesli tak to jak do tego sie zabrac, demontowac caly kokpit czy "grzebac" gdzies z lewej strony schowka pasazera ? :)

[ Dodano: Nie 13 Lis, 2005 ]
dostalem sie z trudnosciami od lewej strony schowka pasazera i zauwazylem, ze linka wogole sie nie przesuwa w gore w dol, tylko obkreca.
Czy to moze byc spowodowane ?
Prawde mowiac nie chce mi sie rozkrecac calego przodu dla glupiej linki i oddam to chyba do mechanika :mrgreen:

Cobweb
13-11-05, 19:18
mozna spokojnie dostać się od schowka... a wogóle zdejmując konsolę centralną do drugiej linki tez - moze się zablokowała ... albo jak chłopaki fure składali to czegoś nie podłączyli ...

TUTAJ (http://img473.imageshack.us/img473/9858/18rj.jpg) mozesz obejrzec jak zdjąć konsolę i zobaczyć co i jak (zamiast wtyczek będą linki)

lukas-comp
13-11-05, 23:23
dzieki za skan! :)
przesunalem troche zawor i grzeje troszeczke ;)
musiala zaklinowac sie na 100% linka
bylem dzisiaj u mechanika i mam podjechac do niego we wtorek to mi to zrobi za 20-30zl :)
nie bede musial sie z tym bawic i bede mial zrobione :)
dzieki za pomoc! :)

[ Dodano: Wto 15 Lis, 2005 ]
okazalo sie, ze trzeba wymienic pierwsza czesc linki, poniewaz obkreca sie w pancerzu

ppm702
25-12-05, 18:07
zgodnie z aktualnym podziałem wątek zmienia miejsce :)

lukas-comp
26-12-05, 00:43
dodam tylko od siebie info na przyszlosc dla innych, ze odpowiedzialna za "to cos" byla linka, ktora wymienilem na nowa (stara obrobila sie troszke) i teraz dziala idealnie ;)