PDA

Zobacz pełną wersję : Błotnik do sedana



Parys94
30-08-17, 08:32
Cześć wszystkim,
Przez rdzę muszę wymienić przedni prawy błotnik w moim sedanie, ale nie do końca jeszcze orientuję się, co pasuje do czego.
Czy błotniki z poliftowego hatchbacka pasują do również poliftowego sedana? Według większości ofert tak, ale nie do końca im ufam.
Czy coś takiego by pasowało?
http://allegro.pl/blotnik-przedni-przod-honda-civic-3d-99-01-nowy-pr-i6939451757.html
Jeśli nie, czy jest jeszcze jakieś miejsce, gdzie można szukać części nadwozia w miarę pewnie?

dawido03
31-08-17, 03:46
Powiem tak jak wiadomo przedlift 95-98 a polift 99-01
Z racji tego że polift ma całkiem inny przód błotniki między innymi też się różnią .
Ale akurat błotniki mają wszystkie nadwozia takie same czy do qp czy hb , sedan ( wiadomo w zależności czy przed czy lift ).

Z zamienników polecam firme Yang Tong - montowałem i malowałem kilka takich częsci i naprawdę ładnie leża .

Parys94
31-08-17, 08:25
Dzięki, już zamówione. Jest jeszcze cięższa sprawa: czy jest dostać gdzieś nowe drzwi do tego modelu?

sebo263
31-08-17, 21:04
Dzięki, już zamówione. Jest jeszcze cięższa sprawa: czy jest dostać gdzieś nowe drzwi do tego modelu?

Ciężko. Nawet bardzo. Jedne mam odłożone na zapas dla siebie i do tego komplet nowych uszczelek.A cena nowych w ASO oscylowała w granicach 2200 pln