PDA

Zobacz pełną wersję : polekra kanalow w a9/z5



majlo
10-11-05, 14:50
witam taki mam pomysl potym jak dowiedzialem sie ile trzeba zrobic zeby walki wstawic i zeby dalo to jakis dobry +
ale chodzi mi teraz tylko o polerke kanalow...
jak myslicie da to cos?? czy lepiej sie nie zabierac za glowice w hondzie??
wszystko bedzie seryjne (walki itd) i mysle zeby tylko wypolerowac kanaly. i lekko splanowac glowice bo uszczelek bede wymienial.
poprosze tych ktorzy cos wiedza + i - takiego zabiegu??
dzieki zioomy pozdro

LIO
10-11-05, 15:03
poczytaj na hondatech.pl
izzy rajder zrobił i stracił około 5KM i Nm w całym zakresie, być może błąd w sztuce, tego nie wiadomo jeszcze...
Ja tam jestem zdania, ze albo robic cos kompleksowo, a jak po łebkach to sobie lepiej odpuścić.

majlo
10-11-05, 15:23
no wlasnie daltego napisalem tutaj bo czyaltem co mu sie stalo. kiedys kazdy jak pytalem to mowil ze to dobra sprawa polekra kanalow

Tomo
10-11-05, 15:27
witam taki mam pomysl potym jak dowiedzialem sie ile trzeba zrobic zeby walki wstawic i zeby dalo to jakis dobry +
ale chodzi mi teraz tylko o polerke kanalow...
jak myslicie da to cos?? czy lepiej sie nie zabierac za glowice w hondzie??
wszystko bedzie seryjne (walki itd) i mysle zeby tylko wypolerowac kanaly. i lekko splanowac glowice bo uszczelek bede wymienial.
poprosze tych ktorzy cos wiedza + i - takiego zabiegu??
dzieki zioomy pozdro

Temat liźnięty jest tutaj:

http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=7064

Pati
10-11-05, 15:27
da, ale tylko jeśli ktoś to zrobi dobrze. z tego co pamietam, to glowica a9 jest naprawde niezle wykonana.

lukaszgsi
10-11-05, 22:16
jesli głowica jest wykonana dosc starannie i nie ma jakiś "strupów" i innych badziewi po odlewie to wiele samemu nie poprawisz a duzo mozesz stracic ...

spoolin EK
19-11-05, 10:32
Podobno w ITR sa najlepsze glowice z Hond i recznie dopieszczane a wlasnie ze dupa, nie sa jakos *****iscie zrobione, ja robilem obrobke i jakos zyskalem... rada jest prosta - nie rob tego u henka w oborze co wiertarka poleruje.
Rada 2 to taka zeby nie zjechac tych kanalow oporowo, trzeba po prostu usunac nierownosci aby nie bylo nieladu (zawirowan) "strumienia" powietrza i git! Wiec nie robienie i robienie za duzo jest NIEWLASCIWE! UMIAR i DOSWIADCZENIE, polecam wiec firmy, ktore cos osiagnely w wyscigach i robily troche glowic!