PDA

Zobacz pełną wersję : Osłona przegubu / mieszek ek4



ma1ster
29-07-17, 14:15
Jakie są wymiary mieszka przegubu zewnętrznego w ek4 i jaki najlepiej kupić? Pewnie ktoś już przerabiał temat.

rtgg
30-07-17, 18:10
Jakie są wymiary mieszka przegubu zewnętrznego w ek4 i jaki najlepiej kupić? Pewnie ktoś już przerabiał temat.

A wymiary po co ? W sklepie znajdą pod ek4 bez problemu ew możesz podać vin to dostaniesz wymiarowy. Jaki kupić ? Jakikolwiek byle gumowy kilka razy widziałem plastikowe dziadostwo które radzę omijać szerokim łukiem.

ma1ster
30-07-17, 19:12
W sklepie znajdą pod ek4 bez problemu ew możesz podać vin to dostaniesz wymiarowy.

Tak tak... Ja już znam tych sprzedawców i błędy w ich katalogach. Wolę znać wymiar, i sprawdzić przed demontażem starego czy aby na pewno nowo zakupiony będzie pasował.
Ale na szczęście już zdążyłem sobie zmierzyć, bo ciężko tutaj się coś dowiedzieć.

rtgg
05-08-17, 13:03
Tak tak... Ja już znam tych sprzedawców i błędy w ich katalogach. Wolę znać wymiar, i sprawdzić przed demontażem starego czy aby na pewno nowo zakupiony będzie pasował.
Ale na szczęście już zdążyłem sobie zmierzyć, bo ciężko tutaj się coś dowiedzieć.

Czy ciężko ? Raczej nie, czasem trzeba samemu coś znaleźć a nie liczyć na kogoś, otworzyć manual czy coś takiego i sobie poszukać, mało kto mierzy osłony na przegub. Bo w 99% przypadkach po vinie zawsze pasuje.

ma1ster
17-08-17, 10:39
Może się komuś przyda:

Średnica wewnętrzna: 23 [mm]
Średnica wewnętrzna 2: 82 [mm]
Długość: 97 [mm]

Pascal - G55003PC
Nipparts - J2863004