PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny problem po swapie



RaDar93
11-07-17, 01:26
Witam
Ostatnio u mnie zmienialem silnik w V gen z d13 mpfi na D16 minime, problem jest tego typu ze auto dziala tylko w trybie serwisowym, odcina przy 4k i slabo jedzie, checka poprostu nie mam, zabralo mi go po swapie, zarowka sie nie swieci a z kompa na przewodzie MIL jest zero prądu, zaraz po pierwszych odpaleniach miałem dziwne dzwieki z okolic silnika krokowego, zeby sprawdzic czy po prostu komp został uwalony podlaczylem swojego kompa z mapą eprom kumpla u niego w samochodzie - objawy takie same jak u mnie, do tego, gdy wrocil juz do swojego kompa i mapy to poprostu ma teraz to samo co ja, nie wiem gdzie szukac przyczyny i od czego zacząć, ma ktos jakies pomysly? Lub mial moze podobny probem?

nitro2112
11-07-17, 09:22
Masz na kompie ustawioną procedurę? Jeśli tak to sprawdź przewody od prędkościomierza czy wszystko z nimi jest okej, bo już jeden znajomy ganiał kilka okrążeń po torze na procedurze startowej ;) Pozdr!

RaDar93
11-07-17, 21:13
Problemem okazał się komp który uwalał wszystkie epromy wpięte do niego - nie wiem, jakieś zwarcie w podstawce or something.