PDA

Zobacz pełn± wersję : Chce obniżyc moja EJ9 gwint czy same sprezyny POMOCY ???



Brzolo
10-09-08, 12:55
Witam mam zamiar obniżyc swoja honde civic 3d VI generacji i zastanawiam sie czy zainwestowac w gwint czy moze na poczatek same sprezyny, z kasa tak srednio stoje i moze wlasnie same sprezyny. Mozecie cos polecic gdzie kupic w jakiej cenie i najwazniejsze jakie ??? prosze o odp

damios
10-09-08, 13:39
Koni kit, cenowo wyjdzie pomiedzy

Brzolo
10-09-08, 14:46
czyli wzi±ć gwint bo chce naprawde nisko zrobis samochod, jakiej firmy polecasz??? i oczywiscie felgii BBS z szerokim rantem polerowanym ( german style )

Redrekin
10-09-08, 16:40
czyli wzi±ć gwint bo chce naprawde nisko zrobis samochod, jakiej firmy polecasz??? i oczywiscie felgii BBS z szerokim rantem polerowanym ( german style )

Honda german style, ciekawe. Może VW by¶ kupił zamiast gwintu?

harry86
10-09-08, 16:58
po pierwsze to bylo o tym sporo tematow na forum... wiec wypada najpierw POSZUKAC!!
jesli z kassa slabo tzn jak ? same sprezyny jak wsadzisz to amry pojda sie je....c , wiadomo ze kazdy robi co chce ale zeby german style do japan car ??!!:eek:

kaktusr
10-09-08, 17:22
( german style ) W00T ? :confused:
A jeżeli chodzi o zawias to gwint jest bardzo fajny trochę twardy ale mi to nie przeszkadza :D.

Brzolo
10-09-08, 21:49
a co nie mozna zrobic german styl w japoncu ja widziałem osobisice i jest genialne połaczenie , jak ktos nie widział niech załuje

harry86
10-09-08, 23:49
a co nie mozna zrobic german styl w japoncu ja widziałem osobisice i jest genialne połaczenie , jak ktos nie widział niech załuje

ja nie widzialem i nie załuje, nawet nie chce tego widziec :/ masakra co sie dzieje rat style z civic jeszcze diody i chrom z metra :/ :eek:

Brzolo
11-09-08, 09:04
wow ale masz *****i.... hanie przyciemnił szyby i mysli ze wariat wies wies i jeszcze raz wies

damios
11-09-08, 10:40
To rozejrzyj sie za teinem lub buddy club np.
Jak dla mnie civic na bbsie wyglada dobrze, kwestia dodatkow i konsekwencji w stylu
http://img338.imageshack.us/img338/4057/bbsnz3.th.jpg (http://img338.imageshack.us/my.php?image=bbsnz3.jpg)