PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o szybką pomoc!!!! Filtr Paliwa!!



sajder
08-11-05, 14:18
Kupiłem sobie nowy filterek paliwa. Ale nie potrafie odkrecić starego!!!!!!!!!!!! Tam sa 2 śruby 17 na górze filtra!! Czy jest jakiś knif by to odkrecić. Bo krece z całej siły a to ani drgnie!!!! Prosze o szybką pomoc!!!!!

wieshaq
08-11-05, 14:36
zapsikaj czyms do gwintow i poczekaj. WD-40 najlatwiej dostepny. a jak nie idzie w jedna strone to sprobuj dokrecac. jak zaskoczy chociaz kawalek to odkrecisz bez problemu. takie triki z wymiany zawieszenia. dzialalo :D

sajder
08-11-05, 15:58
Udało się okrecić ale teraz nie wiem jak zamontować ten nowy. Sa tam strzałki. Kabel od baku ma iść tam gdzie strzałka jest do filtra czy od filtra!!!!!!!!!!! POMOCY

wieshaq
08-11-05, 16:00
paliwo ma plynac w takim kierunku jak strzalki

ciamek
08-11-05, 17:55
U mnie filtr paliwa byl mocowany na taka klamre, tych duzych srub sie nie odkreca. Musisz rozpiac obejme trzymajaca filtr, odkrecic przewody paliwowe, wlozyc nowy filtr, zatrzasnac te obejme i spowrotem dokrecic przewody. Filtr jest jedna czescia z tymi dwiema duzymi nakretkami.

kedzior.kedzior
14-10-09, 19:45
Czy po zmianie filtru paliwa mogą byc problemy z równa pracą silnika? Zmienilem ostatnio filtr i na wolyvh obrotach silnik pracuje dziwnie jakby nie zawsze palił na wszystkie gary.
Chciałbym nadmienic ze jednocześnie świece wymienilem na nowe i wymienialem olej.
Czy filtr mogl sie zapowietrzyc ?
CZy to wina swiec?
A moze przewody zaplonowe?

piroman
14-10-09, 21:43
Czy filtr mogl sie zapowietrzyc ?
Raczej nie ma takiej możliwości


CZy to wina swiec?
A moze przewody zaplonowe?
Raczej tutaj szukałbym przyczyny. Może niedokręcona świeca lub nie dociśnięty któryś kapturek na świecy, albo po prostu kable już dopraszają się wymiany... Sprawdź czy nie masz dyskoteki pod maską jak jest ciemno i wilgotno.

kedzior.kedzior
20-10-09, 00:17
Problem rozwiązany niedokręcona świeca .... mój błąd ... szkoda gadać ;/