PDA

Zobacz pełną wersję : wtryskI accord type r do b16a2 jak spasowac



damiano16
25-03-17, 05:27
Witam kupiłem wtryski które są niższe i nie pasują do b16a2 . Musiałem zamontować 2x oring od dołu na wtrysku i 2x plastikowy kołnierz u góry. Niby szczelne ale auto nie odpala od razu i długo musze kręcić. Od razu mówię że już nie zmieniam ich. Juz kilka kompletów kupiłem i sprawdzałem i zbyt wiele mnie to kosztowało. Czekam na odpowiedzi.

kazik2_h9w3
25-03-17, 07:11
A przypadkiem te z acco nie maja wiekszej wydajnosci??
Jak tak to nie bedzia to dzialalo poprawnie no chyba ze bedzie strojone

damiano16
25-03-17, 12:21
tak maja wlasnie wieksza wydajnosc i swietnie pyla dlatego chce na nich jezdzic. auto bedzie strojone za 3 tyg. mocniej juz jest porobione i trzeba stroic.

HakerPL1
27-03-17, 00:01
załóż normalne wtryski i problem ciężkiego odpalania zniknie a te co teraz masz założysz przed samym strojeniem

i odpuść sobie dodawanie uszczelek tylko obniż listwę wtryskową

damiano16
27-03-17, 12:42
założe normalne wtryski to ugotuje silnik na tym setupie. dostaje duzo wiecej powietrza niz w serii. Myśle właśnie jak obniżyć tą listwe.

qureku.
27-03-17, 14:17
założe normalne wtryski to ugotuje silnik na tym setupie. dostaje duzo wiecej powietrza niz w serii. Myśle właśnie jak obniżyć tą listwe.

A zakładanie większych wtrysków bez strojenie, tez niestety nie ma sensu....

damiano16
27-03-17, 14:40
Ma sens bo mam założone wałki integra i ssacy integra. Przy wtryskach 240cc seryjnych które ledwo dawały rade po przeróbce dolot wydech i strojeniu teraz po dodatkowych modach za mało paliwa silnik dostawał i mogło się pojawić spalanie stukowe. Lepiej jak silnik dostanie więcej paliwa niż mniej.

HakerPL1
31-03-17, 00:42
dostaje duzo wiecej powietrza niz w serii

powiedz na jakim doładowaniu jeżdzisz to pomożemy ci dobrać wtryskiwacze, seryjne wtryski powinny dać radę do jakichś 0.3-0.4 bar

Starstruck
31-03-17, 10:45
Niestety, ale jak ma się "grubo porobiony" silnik, to żeby to "grube porobienie" miało sens trzeba natychmiast stroić. A jeżeli budżet nie przewiduje strojenia od razu to kituje się bezpieczną mapę do 3.000 rpm i się czeka. To, że dałeś inne wtryski przy seryjnym ECU to to nic nie daje, ba, nawet psuje, bo komp i tak nie wie jak z nich korzystać.

pablo__89
31-03-17, 11:04
Możesz założyć regulator ciśnienia paliwa z c4 pracuje na 51psi co w porównaniu z 45 daje ci 20% więcej paliwa, o ile teraz masz taki 45.
Ale bez podglądu na afr to i tak lipa

damiano16
14-04-17, 21:54
Temat ogarnięty. Auto wystrojone i jezdzi jak trzeba a co do budżetu to pomyliłeś się Starstruck bo nie w tym problem a z czasem. Rzadko bywam w pl i termin zatem tez ciężko uzgodnić ze stroicielem. Zamykam temat.