PDA

Zobacz pełną wersję : MTS spręzyny i skrzynia s20.



miazgus46
25-02-17, 19:53
Mam ej9 d14a3 i chcę do niej przełożyć skrzynie z jajka. Wiem że ma oznaczenie s20 tylko czy na pewno musi być Noblesse? Hybryda "CRX" odpada. Myślałem żeby przełożyć sam dyfer 4.4 ale nie wiem... Posiadam też coiloversy ebay z przodu auta. Jestem z nich zadowolony w miarę, ale auto troszkę za bardzo skacze chwilami. Kiedyś kombinowałem ze skracaniem seryjnych sprężyn i jeździło się mega auto bardzo fajnie latało po zakrętach ale "dobijało" o odboje. Czy na seryjnym amorze i obniżeniu -30/40 MTS (jestem samotnym kierowcą, jeżdżę tylko z dziewczyną)też będzie dobijać? Coiloversy są spoko ale przy większych prędkościach auto zachowuje się tak jakby na zakręcie chciało pojechać prosto (jedyny plus to to że są twardę i nie dobija amor):D tematów pełno o tym wiem nie tylko na naszym forum ale wolę się upewnić. Może ma ktoś na sell taką skrzynie? Ewentualnie moglibyście podesłać link z allegro na pw z krótką skrzynią? Chętnie kupię skrzynie ewentualnie jakieś sprężyny fajne -30 w dobrej cenie a najlepiej z kujawsko-pomorskiego. Pozdrawiam!:)