PDA

Zobacz pełną wersję : civic 1.3 [eg3] Pracuje tylko na wysokich obrotach



fruu
28-12-16, 17:04
Witam otóz mam problem z moją hondą. dziś straciła totalnie wolne obroty +tak gdzieś do 3 tysięcy cieżko sie wkręca [pedał w podłoge a obroty nie rosna]
dopiero silnik na wysokich obrotach pracuje jak powinien, wcześniej miałem tak ze pracował właśnie w zakresie niskich/średnich obrotow gdzieś do 4/5 tyś.. przy puszczeniu nogi z gazu na luzie momentalnie gaśnie i nie można jej juz odpalić inaczej jak na pych, trzeba trzymac non stop 4-7 tyś zeby silnik chodził, inaczej ciężko ruszyć i nie ma mocy

posejdon
30-12-16, 11:30
Może krokowiec?

Matt_Btw
30-12-16, 11:35
Sprawdz aparat zapłonowy, znaomy mial przypadek, że do 3,5 tys była padaka a dalej szedł normalnie. Powodem był ukruszony kawałek cewki.

fruu
02-01-17, 19:28
a kopułka,palec rozdzielacza? , cewke wymieniał poprzedni własciciel a mial ja 3 miesiace, chyba ze gaźnik ale wiem jak go sprawdzić

Fabri
02-01-17, 21:30
Ja mialem ostatnio podobno problem ale polegal na wysokich obrotach na jalowym i zrobilem przeczytaj moj post sprawdz u siebie i moze akurat.

PlushaQ
03-01-17, 13:38
Jak mój miał jeszcze gaźnik to występował podobny objaw:
Ledwo się wkręcał, jak się wkręcił to prychał, jak spadły obroty za szybko to gasł, na dodatek lał benzyny jak wściekły i nie szło ruszyć z miejsca. Powodem był śmieć w gardzieli gaźnika.