PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje info ws. ceny usługi



Rzepa99
03-09-08, 13:26
Mam Civica EG3 z motorem D13B2, rocznik 92.
Musze wymienic tulejki na wahaczu (4szt na dolnych wah) i gume na przegubie od strony koła, oraz wymienic olej w skrzyni (to akurat przy wyciąganiu półosi sie zrobi).
I potrzebuje Waszej rady czy 250zł za taką usługe to dużo. Bo byłem w Norauto to mi powiedzieli 130zł od strony za wahacz, nie mówiąc juz o gumie na przegub.
Części załatwiam we własnym zakresie bo nie chce JC w aucie. Cena jest za sama robote.
Z góry dzieki za pomoc.

zieloo007
03-09-08, 15:00
Mam Civica EG3 z motorem D13B2, rocznik 92.
Musze wymienic tulejki na wahaczu (4szt na dolnych wah) i gume na przegubie od strony koła, oraz wymienic olej w skrzyni (to akurat przy wyciąganiu półosi sie zrobi).
I potrzebuje Waszej rady czy 250zł za taką usługe to dużo. Bo byłem w Norauto to mi powiedzieli 130zł od strony za wahacz, nie mówiąc juz o gumie na przegub.
Części załatwiam we własnym zakresie bo nie chce JC w aucie. Cena jest za sama robote.
Z góry dzieki za pomoc.

Daruj sobie Norauto, to jest bardziej market samochodowy niż serwis. Ja wymieniałem ostatnio:
- wszsytkie tuleje dolnych przednich wahaczy
- górny przedni wahacz
- obie tuleje wahaczy wzdłużnych(tzw. duże cukierki)
- tuleje tylnych wahaczy (tzw. małe cukierki)
Za wszystko wraz z ustawieniem zbieżności zapłaciłem 320zł


Części kupiłem w sklepie z japońcami, zależało mi na lepszej jakości. Nabyłem je marki JC i bardzo je chwale.

Kiedyś jak wymieniałem osłony przegubów to płaciłem 50zł/sztukę. Zazwyczaj tak wychodzi, a Norauto za dużo bierze, a poza tym nie zawsze robią to solidnie.

kubawojcik
03-09-08, 15:25
Norauto to złodzieje...
raz mi się w nocy 2 żarówki spaliły w służbowym aucie koło 19 w zimie wiec juz ciemno...
Zaplacilem prawie 200zł (2 zarowki h1 + wymiana) !!!!! dobrze ze auto sluzbowe :)

Rzepa99
03-09-08, 15:29
Wiem, do Norauto nie pojade, cena 250zł jest u mechanika u mnie w poblizu, ale wlasnie oprocz tuleji, zostaje jeszcze oslona przegubu i olej w skrzyni i za wszystko powiedzial mi 250zł.
Tuleje kupiłem TRW, osłone MARUICHI, i jakiś olej 75W90 2L