PDA

Zobacz pełną wersję : Tylna klapa



wasik111
02-09-08, 14:03
Witajcie,
czy ktos z Wam mial podobny problem?.
otwieram samochod z pilota drzwi sie otwieraja , jednak tylniej klapy otworzyc sie nie da.
nawet kilkukrotne proby otwierania i zamykania nic nie daja.
w serwisie wymienili mi skrzynke bezpiecznikow ale nic to nie pomoglo.

dodatkowo jeszcze podczas jazdy samoczynnie otwieraja sie i zamykaja drzwi.
odpalam silnik zamykam drzwi kierowcy i zaczyna sie taniec silownikow w drzwiach.
jutro beda nad tym myslec o 8.00 rano, w piatek o 9.00 wyruszamy z zona na wakacje.
ciekawe czym ten jeszcze nawet nie roczny zlom nas zaskoczy. O tym napisze po powrocie.
jedziemy na istrie moze chorwaci cos zaradza :).

czekam na odpowiedz.

pozdrawiam:(

malykciuk
02-09-08, 18:00
moze to silownik padl a nie bezbiecznik...

Pabloss
03-09-08, 10:54
serwis powinien sobie z tym poradzić w końcu to nie jakaś poważna awaria ----- ale denerwuje to fakt

Lexx
03-09-08, 12:03
jedziemy na istrie moze chorwaci cos zaradza :).

czekam na odpowiedz.

pozdrawiam:(

Kiedy jedziesz? Bo ja tez akurat jadę niebawem.

wasik111
03-09-08, 13:42
Wybieramy sie w Piatek , wyruszamy o 10:00 rano z Katowic,jedziemy przez slowacje, wegry i na zagrzeb.
jezdzilem wczesniej przez slowacje, austrie i slowenie ale teraz wprowadzili takie wysokie winietki[slowenia], ze podziekuje i pojade inaczej.

serwis... no dzisiaj wymienili sterownik w prawych drzwiach, twierdzac,ze " to moze bedzie to, chociaz nie wiem do konca" i tak juz bylo lepiej bo ostatnio powiedzieli, ze to" zlosliwosc rzeczy martwych" wiec jest jakis postep.

zobaczymy za 2 tygodnie wracam to sie przekonam czy wymienili to co trzeba, pozdrawiam...

Pabloss
03-09-08, 15:54
a jeździsz do autokopexu ????

Lexx
04-09-08, 12:35
Wybieramy sie w Piatek , wyruszamy o 10:00 rano z Katowic,jedziemy przez slowacje, wegry i na zagrzeb.
jezdzilem wczesniej przez slowacje, austrie i slowenie ale teraz wprowadzili takie wysokie winietki[slowenia], ze podziekuje i pojade inaczej.


A to ja tez wyjeżdzam z Katosów na noc z soboty na niedzielę.
A ta trasa, którą jedziesz to jakaś autostrada/droga ekspresowa? Bo ja bym też chętnie ominął winiety.
Ale w piątek nie będę jechał bo wtedy się zjeżdżają turyści weekendowi i ruch większy.

tomborek
04-09-08, 23:20
A to ja tez wyjeżdzam z Katosów na noc z soboty na niedzielę.
A ta trasa, którą jedziesz to jakaś autostrada/droga ekspresowa? Bo ja bym też chętnie ominął winiety.
Ale w piątek nie będę jechał bo wtedy się zjeżdżają turyści weekendowi i ruch większy.

nie trzeba dymac przez H i SK. Wystarczy tuz przed granica A - SLO zjechac z autostrady na Spielfeld, przejechac przez stare przejscie rownolegle do tego na autostradzie (droga 67 w A i dalej zmienia sie w SLO na 437) a potem kierowac sie na Lenart a pozniej Ptuj. Tuz za Ptujem przejezdzamy pod droga, na ktora wbijamy sie slimakiem i jestesmy na E59 w kierunku przejscia SLO-HR Gornji Macelj, gdzie od razu wjezdzamy na autostrade do Zagrzebia.
Jest minimalnie dalej (kilkanascie km), ale za darmo i po drodze mamy sklep w Mikulovie, gdzie 1l Jim Beama kosztuje 12EUR :D.
Testowalem ostatnio (wrocilem w ostatnia sobote rano). Za granica Slowenska widac bylo skutki przejscia jakies burzy z mega gradem, bo co druga chalupa ma dach jak ser szwajcarski. Pewnie nadal nie wszyscy usuneli uszkodzenia.