PDA

Zobacz pełn± wersję : Urwany przewód hamulcowy EG3



Piotrek53
28-10-16, 20:04
Witam, w mojej hondzie skończyły się szczęki a w efekcie musiałem wymienić i cylinderek który uszkodził się i cały płyn pooooszedł w ...... No i przy odkręcaniu ukręcił się sztywny przewód. Szukałem w internecie ale jako¶ nie mogę znaleĽć odpowiedniego żeby pasował akurat do mojego auta :D Byłbym wdzięczny za jaki¶ link ;) + może głupie pytanie ale czy odpowietrzniki s± uniwersalne? :D Bo wiem że jeden (z przodu) nie chce i¶ć więc lepiej kupić na zapas. Z góry dzięki za odpowiedĽ.

HakerPL1
28-10-16, 23:45
http://lmgtfy.com/?q=dorobienie+przewodu+hamulcowego

proszę o to instrukcja dla idiotów jak używać googla ;)

co do drugiego pytania to nawet by¶ się nie o¶mieszał...

kamil39
29-10-16, 00:20
Przy cylinderku masz przecież zwykły kawałek przewodu- kupujesz na miare uniwersalny miedziany i wkrecasz- japonczyki maja w druga strone stozki, ale miedz sie poddaje i uszczelnia się.

Piotrek53
29-10-16, 13:54
Nie pytałem jak dorobić przewód hamulcowy tylko jaki kupić żeby pasował ;) (chodzi mi o końcówki żebym z jednej strony mógł wkręcić w cylinderek a w drugiej w przewód elastyczny) bo jak mam dobrać to lepiej żeby były odpowiednie ;) a co do drugiego pytania to już wiem że nie s± takie same co nie zmienia faktu że nie wiem jakie musz± być. Jaki rozmiar na przód a jaki na tył?

siara87
29-10-16, 13:57
20cm jest na styk, kup 30 z drobnym gwintem i bedzie dobrze

HakerPL1
29-10-16, 17:13
Nie pytałem jak dorobić przewód hamulcowy tylko jaki kupić żeby pasował

dokładnie taki jaki miałe¶, bierzesz stary w łapę i zapierniczasz do najbliższego sklepu żeby ci taki dorobili, czego jeszcze nie rozumiesz?

a co do odpowietrzników to wykręcasz jeden z przodu, drugi z tyłu, bierzesz je w łapę i zapierniczasz do sklepu żeby ci takie dobrali

dostałe¶ odpowiedĽ na oba durne pytania, masz jeszcze jakie¶ kolejne?