PDA

Zobacz pełną wersję : Kod lakieru



komor
20-10-16, 12:47
Mam następujące pytanie, na słupku w moim Civie EJ9 podany jest kod lakieru NH623M. Potrzebuje w tym kolorze blotnika i drzwi, lecz szukam już od dawna i w ogóle spotkać części do VI gena w tym kolorze to cud. Czy nie ma jakiegoś innego lakieru który jest zastępstwem lub bardzo podobny do NH 623M? I czy w ogóle ten lakiero wychodził w EJ? Bo szukam po tabelach kolorów i nigdzie do VI gena go nie ma, może to naklejka z VII jest wklejona z kodem lakieru?

Wieczny44
26-10-16, 00:16
To napewno jest kod lakieru ? U mnie w ej-9 jest naklejka "R-81" no i to jest kod lakieru...

henq_zb
26-10-16, 21:22
To napewno jest kod lakieru ? U mnie w ej-9 jest naklejka "R-81" no i to jest kod lakieru...
tak na pewno ;)
ty masz krótki kod MILANO RED - tak się nazywa :) po naszemu czerwony po kobiecemu jeszcze cztery odcienie w lakierni ;)
kolega ma śrebrnocosik - SATIN SILVER MET
https://www.google.pl/search?q=NH623M+b%C5%82otnik&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=avIQWL2aG_Cv8weZ_YAQ
---

@komor który to rocznik? ponad 2001?
nie wiem czy nie pozostanie ci zakup innego i przemalowanie, kolor ciężko dostępny, ze srebrnych to najczęściej NH-583M Vogue Silver Metallic taka wychodziła