PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z odpalaniem ej9 d15b7



juby96
16-10-16, 19:17
Siemano mam problem z moją ej9 , jest po zmianie silnika na d15b7 przez poprzedniego włąściciela ostatnio zdarzyło się że gdy auto mi zgasłona światłąch nie chciało już odpalić tzn elektryka działała tj. światła itp. ale rozrusznik jkaby raz zakręcił i nie miał siły jakby akumulator był za słaby no nic pchnąłem odpaliła pojechałem do mechanika okazało się że klema plusowa luźno więc dorobił mi metalową blaszkę i działała wszystko bez problemu. Sprawdziliśmy ładowanie i wszystko było okej z nim . Od tamtego czasu było git do dnia dzisiejszego , nó nie chciała odpalić pchnąłem odpaliłą zaparkowałem , zgasiłem i odpaliła normalnie po chwili znów zgasiłem i wtedy nie chciała odpalić pod maską wszystko wydaje się okej więć postanowiłem znów odpalić i tym razem odpaliła . co to może być , jeżeli da to jakąś wskazówkę to ostatnio coś mniej mocy ma hondzia pomóżcie błagam , pozdrawiam i czekam na info ;)

Dziki97
16-10-16, 19:50
Mialem kiedys podobnie i u mnie po prostu byly zasniedzione styki na masie przy akumulatorze i nieraz wlasnie pojawial sie problem z odpaleniem jak popadalo i bylo wilgotno . Zmienilem wtedy przewod masowy na nowy z nowymi koncowkami i jak narazie odpukac nic sie nie dzieje :)