PDA

Zobacz pełną wersję : Polski manual silnik D14Z4

spider12
30-09-16, 16:47
Witam czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada polski manual napraw do hondy civic 1.4 silnik D14Z4 angielski już mam ale nic nie rozumiem , mam hondę w dobrym stanie technicznym ,w której trzeba by było wymienić rozrząd , pompę wody , interesuje mnie jak to zrobić ? Czy byłby ktoś uprzejmy podać mi info ,
przy okazji powiedzcie jakiego w hondzie używa się programu i interfaceu do porozumienia się się z kompem.

Pozdrawiam spider12

Szczur[R]
02-10-16, 16:31
Jeśli nie rozumiesz nic z angielskiego manuala, to z polskiego też niewiele byś skumał.
Do z4 nie ma polskiej wersji.

przy okazji powiedzcie jakiego w hondzie używa się programu i interfaceu do porozumienia się się z kompem.
używa się drucika lub spinacza biurowego wkładanego w gniazdo diagnostyczne, bardziej szczegółowo opisane w manualu.

Ps. Piszesz w złym dziale, d14z4 to 5D / Aerodeck, no chyba że kupiłeś po przeszczepie
ps2. Przeczytaj regulamin forum (jest po polsku), przed napisaniem posta należy się przywitać w odpowiednim do tego dziale.

spider12
06-10-16, 17:59
czy mogę prosić administratora o usunięcie tego postu kolega Szczur ma racjie musze zmienić kategorie zaczołęm od przywitania się Pozdrawiam

delek
06-10-16, 20:26
Weź jakiś polski manual, w każdym silniku robi się podobnie, a w angielskim sprawdź tylko momenty i sekwencje dokręcania śrub, gdzie nakładać masę uszczelniającą i ustawienie wyprzedzenia zapłonu.