PDA

Zobacz pełną wersję : Podcisnienie w baku (niby nie wazne)



maciek
26-11-04, 17:58
MAm takie oto pytanie: przy kazdym tankowaniu podczas odkrecania korka slysze zasysanie powietrza do baku... wedlug mnie podcisnienie jakie sie tam wytwarza jest duze i rowna sie objetosci wypalonego paliwa. Czy to jest normalne? Chyba nie. Pamietam ze (ale porownanie :) ) kolega w mz-ce mial taka malutka dziurke w korku po to zeby sie nie tworzylo podcisnienie.
Czy pompa paliwa przezywa katusze ciagnac paliwo z takiego baku?
Nie pytalbym o to bo to blahostka i mozna to szybko zalatwic ale z drugiej strony,czemu by nie uslyszec opini znawcow ;)

boomer
26-11-04, 18:01
Ze syczy to normalne wg mnie, do tej pory kazda honda jaka widzialem tak miala

SAJENS
26-11-04, 18:56
Tzn znaczy ze nie ma dziurek w ukladzie paliwowym. Jak zatankujesz do pelna i oproznisz bak do konca to masz nawiekszy syk :)
To normalne.

SAJENS

jinjet
26-11-04, 19:10
wszycy tak maja, ale mozna zrobic dziurke tak jak mowisz i pomoze, ale nie trzeba.

cifek wawa
10-08-10, 22:31
ktos ma jakies pomysly na temat szkodliwosci takiego podcisnienia?

zakit
10-08-10, 22:36
kazdy tak ma i nigdy nic sie nie dzialo.

reaktor
10-08-10, 22:40
o boshe ludzie czy wy naprawde nie macie innych zmartwień

cifek wawa
10-08-10, 22:46
nie :)

jasiek09
10-08-10, 22:56
przecież mamy układ odprowadzania par paliwa EVAP czyli tak ma być :)

Budziniak
11-08-10, 07:54
ktos ma jakies pomysly na temat szkodliwosci takiego podcisnienia?

Jak będzie wystarczające podciśnienie to Ciebie wciągnie do środka więc przed tankowaniem zaprzyj się o błotnik.

drakaa
11-08-10, 11:21
Jak będzie wystarczające podciśnienie to Ciebie wciągnie do środka więc przed tankowaniem zaprzyj się o błotnik.

Ew. przywiąż się do dystrybutora lub mocno go obejmij :D:D swoją drogą to już mam 3 cifa (1 - IV i 2 VI) i w każdej tak było

karpik85
11-08-10, 12:30
wszycy tak maja, ale mozna zrobic dziurke tak jak mowisz i pomoze, ale nie trzeba.

taa rób tam dziurki, a potem się będziesz dziwił, że Ci dużo pali, jak benzyna będzie spieprzać do atmosfery.

pwl
11-08-10, 14:19
taa rób tam dziurki, a potem się będziesz dziwił, że Ci dużo pali, jak benzyna będzie spieprzać do atmosfery.

Dokładnie :D Przecież pary benzyny są zaj**iście lotne :rolleyes: Ale co kto lubi, nie będzie syczało :P

kedzior.kedzior
11-08-10, 16:17
jak na tym filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=L_gpPbpONK4
to lepiej nie odkręcać przy włączonym silnku bo można przelecieć przez cały układ paliwowy a później przez wydechowy :cool:

cifek wawa
11-08-10, 17:40
Jak będzie wystarczające podciśnienie to Ciebie wciągnie do środka więc przed tankowaniem zaprzyj się o błotnik.
hahaha, hehehe .... ale to bylo zabawne....
dlugo nad tym myslales?

Lister
11-08-10, 18:05
ale kotlet http://macg.net/emoticons/beltbeat.gif

Budziniak
11-08-10, 18:08
dlugo nad tym myslales?
Tyle samo co Ty nad Swoim pytaniem. Głupie pytanie głupia odpowiedź.


ale kotlet http://macg.net/emoticons/beltbeat.gif

4 letni :) i jeszcze mają pretensje że jaja Sobie robimy