PDA

Zobacz pełną wersję : Części blacharskie Civic VI gen



krzychu0073
19-09-16, 13:42
Witam wszystkich :)

Zakupiłem dość niedawno Hondę Civic VI gen 98r. hatchback 3D. Jako, że nie zapłaciłem za nią dużej kwoty, a szukałem taniego samochodu na dojazdy do pracy potrzebuje ona poprawek blacharsko- lakierniczych. Z pordzewiałymi nadkolami jakoś sobie poradzę, ale maska jest pogięta i łuszczy się lakier. Naprawa będzie za droga zważywszy na wartość auta więc pomyślałem o zakupie używanej w moim kolorze w dość dobrym stanie (żeby założyć i nic więcej przy niej nie robić). Kolor to butelkowa zieleń kod lakieru G-82P. Może ktoś posiada taką maskę na sprzedaż? Ewentualnie zastanawiam się też nad prawym, przednim nadkolem przy okazji :). Najchętniej gdzieś w Warszawie albo okolice, ale nie wykluczam też wysyłki.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację :)

Matt_Btw
19-09-16, 13:56
1. http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?13-Przywitaj-si%EA-na-forum-Civic-Klub-Polska!
2. jest dział "Kupię" do takich ofert
3. Znalezc maske w dobrym stanie w kolorze to ponad 300 zł, G82P ma prawie 70% perły, więc na bank odcien bedzie inny. Sam mialem identyczny problem (złuszczył się bezbarwny na masce i błotniku) i najlepsza opcja jest dobranie lakieru i pomalowanie tego co jest.