PDA

Zobacz pełną wersję : Swiezak od civica EG5 pyta: Jaki zawias stosujecie ?



kam1724
19-09-16, 01:04
Witam wszystkich

Mam pytanie do was, jaki zestaw typowo sportowy zawieszenia ( oprócz gwintow ) polecacie ?
Na czym jeździcie i jaki odczuwacie komfort podczas jazdy ?
Będę chcial sprzedać w przyszłym roku mój mało wysłużony gwint z MTS-a ( poniżej 5000 km przebiegu ) i kupic porządny zestaw z obniżeniem do max -35 mm. Jezeli powtórzyłem temat to przepraszam.

Jarzomb
19-09-16, 09:04
Dlaczego oprócz gwintów? Lepiej będzie się zachowywał przykładowo taki gwint AP niż zestaw sprężyn na seryjnych amorach.

kam1724
19-09-16, 13:40
Chodzi mi o sportowy zestaw. Nie będę szedł w oryginalne amory bo przy obniżeniu -30 amory szybko sie zużyją. Gwint jest dla mnie nie praktyczny, jest za twardy i nie zawsze się sprawdza. Czy ktos jeździ np b6, b8 lub b12 pro kit z bilstaina badz innych zestawach firm Koni badz innych popularnych marek ?

cichykzn
19-09-16, 14:56
Ja jeżdżę na amorach kyb ze sprężynami eibacha i uważam że jeździ się na prawdę przyjemnie ;) moje autko to civic v gen ej2

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Jarzomb
19-09-16, 18:31
Chodzi mi o sportowy zestaw. Nie będę szedł w oryginalne amory bo przy obniżeniu -30 amory szybko sie zużyją. Gwint jest dla mnie nie praktyczny, jest za twardy i nie zawsze się sprawdza. Czy ktos jeździ np b6, b8 lub b12 pro kit z bilstaina badz innych zestawach firm Koni badz innych popularnych marek ?


Spoko, zwracam honor :D Jakoś wypadło mi z głowy że są przecież sportowe zawieszenia bez regulacji wysokości :)