PDA

Zobacz pełną wersję : Przeguby do EJ9 H22a Nie mogę dopasować :(

Mctajsman
14-08-16, 14:08
Witam.
Zakupiłem jakieś 2 mies temu piękne Ej9 po swapie h22a.
wiem tyle hamulce na przodzie są większe niż orginał. Pytanie czy piasta jest normalna czy swapowana z hamulcami?
właściciel mówił, że przeguby są normalnie od preludy jak i półosie i td ale podając w sklepie dane prelude IV silnik h22 ilości zębów się nie zgadzają ani wewnątrz ani na zewnątrz przegubu :( może mi ktoś to wyjaśnić od podstaw?
muszą być jakieś specjalne przeguby do takiego swapa robione na zamówienie czy jak? mowa ciągle o zewnętrznych. jestem zmieszany bo zastanawia mnie jeszcze fakt co to są za heble swapowane. tarcze i zacisk sporo większe od oryginału.

Mctajsman
15-08-16, 10:19
Ktoś coś ? :( pomocy nie idzie tak jeździć :(

Gelek
15-08-16, 12:31
Zwykłe przeguby od czegoś nie będą pasować, trzeba przerobić lub robić na zamówienie. Musisz poszukać podobnego projektu z H22. Jeden kolega w V genie robił sobie na zamówienie. Jakiej wielkości jest tarcza?

Kriss91
15-08-16, 13:31
Ile masz zębów na półosi a ile w piaście?

Mctajsman
16-08-16, 22:23
Chyba 26 piasta o ile się nie mylę od pralki dopasowali mi 24z chyba :D słyszałem, że od silnika B serii zakładają zewnętrzne a wewnętrzne od h :D jutro skoczę do sklepu zobaczyć ale pierw rozbiorę swoje zależy czy bd czas po pracy :D