PDA

Zobacz pełną wersję : Geometria ... 5g



Mystek
26-11-04, 13:46
Tak wiec panowie po naprawie zewnetrznej trzeba zrobic geometrie. nieznam sie na tym i niewiem jak wyglada ten zabieg ani na czym on polega ale w jednym warsztacie kolo powiedzial mi 120 zl w nastepnym 190zl tak wiec pytam sie was koledzy czy sa jakies rozne metody/sposoby tej wlasnie geometri ze taka rozbieznosc w cenie ? No i moze macie jakis polecany zaklad za dobra cene gdzie to zrobie hmm ?

hcc
26-11-04, 14:31
na ursynowie kolo carefoura jest super zaklad z najnowszymi maszynami do geometrii, nie sa tani ale uznawanisa za niezlych specow. Podjedz tam i pogadaj. jakby co to na priv

boomer
26-11-04, 15:49
HCC daj jakis namiar albo tel. Ile kosztuja?

LIO
26-11-04, 16:52
U mnie w warsztacie za pelna geometrie na aparaturze to koszt 80zl :!:

boomer
26-11-04, 16:59
Ano fakt, wspominales o tym. I blizej mam :)

MartinS
26-11-04, 17:00
ja w wakacje robiłem w carmanie i zapłaciłem 100, było szybko, fachowo a cena raczej nie jest wygórowana...

Simonides
26-11-04, 17:20
na ursynowie kolo carefoura jest super zaklad z najnowszymi maszynami do geometrii, nie sa tani ale uznawanisa za niezlych specow. Podjedz tam i pogadaj. jakby co to na priv

na ursynowie nie ma carrefoura :D rozumiem ze chodzi o leclerca, rog ciszewskiego i cynamonowej
warsztat 1 klasa, zawsze jak kupowalem samochod to do nich zajezdzalem, rzut oka i wszystko wiedzieli o nim
www.autodiagnostyka.hg.pl jak sie nie myle
ogolnie polecam, wrazenie na mnie zrobili nie raz

hcc
26-11-04, 17:22
na ursynowie nie ma carrefoura rozumiem ze chodzi o leclerca, rog ciszewskiego i cynamonowej

dokladnie TAK, sorry za pomylke oczywiscie chodzi o leclerca :)
zaklad pierwsza klasa, cen nie znam trzeba zadzwonic

przemir
26-11-04, 17:30
w/w zakladzie ja bylem 3 dni temu ale nie wiem ile sama geometria bo mi po wypadku sprawdzali i rame i zakaldalem zimowki i geometria wiec troche tej kaski zostawielem ale bardzo polecam profi zaklad :)

rem36
26-11-04, 17:57
U mnie w warsztacie za pelna geometrie na aparaturze to koszt 80zl
A gdzie masz ten warsztat, jak jakoś nie zadaleko to chetnie sie wybiore :wink:

LIO
26-11-04, 18:01
Sulejówek
783-41-04
Tylko umów sie konkretnie na dzien i godzine, bo tam zawsze kolejki do warsztatu i czasem ciezko z terminem, szczególnie dla takich jak ja, którzy maja znajomosci. Ale klient "z ulicy" jak sie umawia ze przyjedzie do tego z Wawy, to napewno bedzie musial zrobic :-)

mazur
06-12-13, 16:14
mmm... ponad 9 letni kotlet, nie mogę się oprzeć.

A tak serio to na chwilę obecną jaki warsztat polecacie? Wkładałem gwint i chciałem sprawdzić - ewenualnie ustawić jak należy. Lokalizacja - Warszawa, najlepiej zachodnia strona wisły.