PDA

Zobacz pełną wersję : skrzynia hybryda



piciu81
26-08-08, 18:00
siema all.
jak w temacie, tzn przymierzam sie za jakiś czas na coś takiego i chcialem sie rozeznać w temacie, jak się robi taką skrzynie, jakie poszczególne biegi się wkłada, jak się wogóle do tego zabrać. ktoś może to ogarniał i ma jakieś rady, jednym słowem wszystko o budowie takiej skrzyni.

dymek
26-08-08, 18:32
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=2929
http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=2496
tam masz wszystko

piciu81
27-08-08, 10:44
dzia :)

Misiekemeryt160
26-04-09, 19:45
czy ktoś może napisać ile zebów maja poszczególne zębatki z rexą znaczy chodzi mi o 3 i 4 bieg-po czym poznac które jest które jak skrzynia jest rozebrana.

qba1983
26-04-09, 20:08
tez sie zastanawialem czy kupilem to co chcialem, a ze nie znalem ilosci zebow to zlozylem (wstepnie) skrzynie i wbilem 3 bieg, jesli trzeci bieg byl z reksa to obracajac jednym walkiem, drugi powinien zrobic o 1,346 wiecej lub mniej obr w zaleznosci ktorym walkliem krecimy. prosty zabiek ale daje 100% pewnosc co i jak

Misiekemeryt160
26-04-09, 20:20
no tak. Tak wiem że najlepiej i pewność mam ale ja chce w chgsili zakupu byc pewny co i jak,bo nie chcę kupić czegoś co będzie leżało później w garżu...

NasE
27-04-09, 14:25
3ci bieg z rexa ma 1,346

jedna zebatka 35 zebow a druga 26

4ty bieg z rexa ma 1,033

jedna zebatka 31 zebow a druga 30


przelozenie uzyskujesz dzielac jedna liczbe zebow przez druga tak dla potwierdzenia

a jak rozpoznac? no liczysz sobie biegi od dolu

1 i 2 masz na sprzeglowym walku na stale sklecone, a na walku glownym 1 i 2 sa juz zdejmowalne.
lecisz du gory az dojdziesz do 3 i 4 i sciagasz z obydwu walkow (chyba ze juz ktos da Ci rozebrane)
liczysz biegi i wybierasz sobie interesujace Cie zebatki . . .

p.s. zdejmowanie biegow z glownego walka jest bardziej uciazliwe, bo bez imadla lub 4 par rak :) ciezko sie odkreca ta cholerna 30stke :)

P.S. dasz rade ja w czwartek bylem totalnym laikiem jesli chodzi o ten temat i bylo to dla mnei czysta abstarkcja, ale ze skladalem i rozkladalem swoja hybryde 4 razy z ogarniajacym ziomem, to conieco polizalem
zagadnienie

czyli dalej jestem laikiem, ale wiem jak to sie je


powodzenia . . .

Misiekemeryt160
27-04-09, 14:28
dzięki wielkie za te cenne info. własnie cały problem z tym ze dostane kółka juz wyciągnięte i tak chciałem się upewnić czy to aby napewno bedzie to. Pare skrzyń już rozkałdałem i składałem i było ok , myślę że z tym nie powinno byc problemu. Jeszce raz dzięki wielkie.

NasE
27-04-09, 15:17
nie ma sprawy