PDA

Zobacz pełną wersję : huczenie podczas jazdy



kris-cf
01-11-05, 22:11
Mam problema tzn. podczas jady z predkoscią powyzej 60 km/h zaczyna mi strasznie huczec w przednim lewym kole,pojechałem do mechaniora,kazał wymienic łożysko to wymieniłem i dalej to samo i teraz moje pytanie czy moze to byc efekt spowodowany konstrukcją opony(oponki mam fulda), a moze to przez źle wyważone kolo jakies sugestie z góry dzieki za odp.

Dzida
01-11-05, 22:51
Jeśli niedawno zmieniałeś kapcie na zimówki to możesz mieć wrażenie, że jest głośniej... Musisz się przyzwyczaic. Albo po protsu letnie opona "stwardniała" pod wpływem niskich temperatur...

TDP
01-11-05, 22:59
jeżeli wymieniłeś opony z letnich na zimowe tak jak Dzida mówi możesz odnieść takie wrażenie
jeżeli nie czytaj dalej ... może być to spowodowane zurzyciem opony mój Tata miał tak w Astrze po przejechaniu jakiś 30 tys stradznie chuczało jak sie jechało szybciej
chodziło o nierównomierne zurzycie opony (była słabej jakości)

podjeć lepiej do jakiegoś mechaniora on rozwieje ewentualne wątpliwości moze to być spowodowane też złym wyważeniem opon (ale wtedy by tez sciagalo)

hunter
04-11-05, 19:55
może to być tak jak tez sugierujesz albo żle wyważona albo ma guza :?

przemek.b
04-11-05, 20:05
Witam u mojego taty też był podobny defekt tez sugerowali łozysko ale dziś podjechaliśmy do wulkanizatora dopompował koło i wywarzył i jak ręką odjął