PDA

Zobacz pełną wersję : Nie Jeździ Do 4 Tytś Obrotów !!!! Co To Jest ????



purol 1.3
26-08-08, 08:59
mam KOLEJNY problem .
jechałem sobie normalnie moją hanią i co , hm .... nagle zaczęło ją dusic i na 3 biegu straciła moc , początkowo myślałem że brak paliwa , ale nie.
samochód do 4 tyś obrotów nie rozkręca się , trzymam gaz w podłodze a obroty mi skaczą z 1 do 2 tyś i zmów spadają , a ze skrzyżoewania nie mogę ruszyć bo gaśnie , muszę go podpompować do 4 tyś i dopiero nmi nie zgaśnie .
powyżej 4 tyś jak się wkręci to idzie jak burza . co to może być ?? bo już mnie kurrr trafia .
Ty le kasy włożyłem już w to auto i na drobne pierdoły a teraz jeszczeto . Myślałem nad sprzedaniem jej , ale nikt mi nie kupi jej za 8,5 tyś więc bez szensu żebym ją sprzedawał i tracił 2 tyś.
Teraz to już mogę tytlko w nią inwestowac . właściwie to musze naprawić te obroty i blacharke dop-rowadzić do ładnego stanu.
p.s. założyłem nowe hamulce ( komplet rurek całych , płyn szczęki i bębny a na przodzie mam tarcze od 1.5 i powiem szczerze że nie wiem jak jest z seryjnymi ale na tych to staje prawie demba L:)

adolfone
26-08-08, 10:28
filtry zmieniane?a na jałowych co sie dzieje?krokowy sprawdzales?sprawdz tez czy nie masz przebicia(kable,kopułka,palec itp.) i czy ci gdzies iskra nie spier... gaźnik, otwarcie przepustnicy moze byc wile przyczyn musisz wszystko dokladnie oblookac:)

majdan
26-08-08, 10:50
Może się powtarzam, ale czyżby... alternator? Nie ma ładowania na niskich obrotach i gasnie, jak ja przycisniesz to odżywa. Sprawdź miernikiem napięcie na wyłaczonym i właczonym silniku.
Nie ma problemów z odpalaniem? To normalne ze po zakupie wychodza kwiatki - handlarze umiejetnie kamufluja wady - musisz jej zrobić dokładny przegląd.

purol 1.3
26-08-08, 12:06
auto odpala od kopa , nie słychac jak silnik chodzi, jak nówka. dusiŁO go strasznie a jak go przegazowałem ponad 4 tyś yto i dzie jak przecinak. a co jest zabawne , sam się naprawił , dziśwsiadam do niego , odpalam i ju ruszam z piskiem opon , i jest gitarrrra ,poje.... cos niesamowicie.

majdan
26-08-08, 13:52
auto odpala od kopa , nie słychac jak silnik chodzi, jak nówka. dusiŁO go strasznie a jak go przegazowałem ponad 4 tyś yto i dzie jak przecinak. a co jest zabawne , sam się naprawił , dziśwsiadam do niego , odpalam i ju ruszam z piskiem opon , i jest gitarrrra ,poje.... cos niesamowicie.

Jedź do serwisu na przegląd.

KroSmaN
28-08-08, 20:40
sprawdz wężyk podciśnienia ten co idzie do siłownika ciepłego powietrza jeśli jest trafiony to tak sie dzieje... pozdro

szary
28-08-08, 21:25
mialem ostanio identyczne objawy... i rowniez chwilowo sie u mnie poprawialo bez zadnej ingerencji z mojej strony... jednak z czasem bylo coraz gorzej... po wymianie kopulki i palca wszystko wrocilo do normy

BARTAS998
28-08-08, 23:09
Moze jezdziles po deszczu i sie cos skrzaczylo w zaplonie?Swiece i filtry wymienione? RFozrzad przy okazji tez?